News

Step Up: największe hity z soundtracków kultowych filmów

Step Up: największe hity z soundtracków kultowych filmów

fot. youtube.com/Touchstone Pictures

Oto największe hity z soundtracków z kultowych filmów Step Up! Pamiętacie je wszystkie?

Seria Step Up bardzo szybko podbiła serca widzów. Każda z części opowiada pewną historię, dla której tłem jest taniec. Powstało pięć filmów, jeden spin-off, a także serial telewizyjny.

W produkcjach urzekały nie tylko fantastyczne i zapierające dech w piersiach choreografie, ale także ścieżki dźwiękowe. To właśnie muzyka była jednym z czynników dzięki, któremu absolutnie każdy chciał wstać i tańczyć z głównymi bohaterami. Poniżej znajdziecie najpopularniejsze utwory. Posłuchajcie ich!

Step Up: jak dziś wyglądają gwiazdy kultowej serii? >>

Step Up – Taniec Zmysłów (2006)

Pierwsza część opowiadająca historię młodego buntownika Tylera Gage'a oraz pięknej tancerki Nory Clark całkowicie podbiła serca widzów. W rolach głównych wystąpili Channing Tatum oraz Jenna Devan. W filmie pojawiły się utwory takich wykonawców jak Ciara, Sean Paul czy Chris Brown. Pamiętacie je?

Step Up 2 (2008)

W tej części śledziliśmy losy Andy, która jest siostrą Tylera. Dziewczyna dzięki pomocy nowo poznanego Chase'a tworzy grupę taneczną, z którą uczestniczy w ważnym konkursie. W rolach głównych mogliśmy zobaczyć Brianę Evigan oraz Roberta Hoffmanna. To właśnie ze Step Up 2 pochodzą hity Flo Ridy, Missy Elliott czy Enrique Iglesiasa, które na pewno znacie.

Step Up 3D (2010)

Tym razem śledzimy historię Mossa, który przeprowadził się do Nowego Jorku na studia i obiecał swojemu ojcu, że już nie będzie tańczył. Jednak niedługo później chłopak poznaje formację zwaną „House of Pirates”, z którą postanawia jeszcze raz zatańczyć i wziąć udział w specjalnym konkursie. W trzeciej części na ścieżce dźwiękowej znalazły się utwory takich wykonawców jak Flo Rida, Trey Songz czy DJ Frank E.

Dakota Johnson jest biseksualna? Fani znaleźli dowód >>

Step Up 4: Revolution (2012)

W tej części obserwujemy Emily, której marzeniem jest zostanie profesjonalną tancerką. W jego spełnieniu pomaga dziewczynie Sean, który ze swoją grupą organizuje flash moby. Razem stawiają czoła wielu przeciwnością. W Step Up 4 w ścieżce dźwiękowej znajdziemy utwory, które zostały specjalnie wydane na potrzeby filmu. W produkcji możemy usłyszeń takich wykonawców jak Jennifer Lopez, Fergie, Justin Bieber czy M.I.A.

Step Up: All In (2014)

Piąta część Step Up opowiada o turnieju tanecznym w luksusowym hotelu Las Vegas, do którego stają uczestnicy znani nam z poprzednich części. W produkcji wystąpili m.in.: Ryan Guzman, Briana Evigan , Adam Sevani,  Alyson Stoner a także Izabella Miko. Ścieżka dźwiękowa filmu zawiera piosenki takich wykonawców jak Lil Wayne, Pitbull, Diplo czy B.O.B

Jesteście fanami soundtracków z filmów Step Up? :-)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.