Reklama
placeholder
News

Stifler ma nowe tatuaże NA TWARZY! Pasują mu?

Stifler ma nowe tatuaże NA TWARZY! Pasują mu?

Fot. Instagram.com/stifler16cm

Reklama
Reklama
placeholder

Stifler ma nowe tatuaże. Uczestnik Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy zrobił je sobie na twarzy! Pasują mu takie „dziary”?

O Stiflerze, czyli Damianie Zduńczyku zrobiło się naprawdę głośno w 2015 roku, kiedy dołączył do grona uczestników Warsaw Shore. 30-latek zasłynął komentarzami na temat swoich miłosnych podbojów, uwielbieniem do imprezowania i tym, że lubił obnażać się przed innymi.

Po kilku sezonach Stifler odszedł z kontrowersyjnego programu, jednak fani mogli go zobaczyć chociażby w Fame MMA 7. Jego przeciwnikiem był Popek.

Popek vs Stifler, Linkimaster vs Martirenti: wiemy kto wygrał walki! [FAME MMA 7 - WYNIKI] >> 

Stifler nie pozwala o sobie zapomnieć i wie jak wzbudzić zainteresowanie. Niedawno uczestnik Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy zapowiedział swoją książkę biograficzną, która nosi tytuł Kryształowy ChłopakNiedługo później pokazał zdjęcia nowych tatuaży, które zrobił sobie na... twarzy.

Stifler – tatuaże na twarzy

Na nowych fotkach na Instagramie @stifler16cm możemy zauważyć, że Damian Zduńczyk „wydziarał” sobie na twarzy liczbę 777, XD, serduszko, drut kolczasty, słowa „peace” i „sukces”, liść, hashtag oraz gwóźdź.

Nowa twarz. To nie jest prank – napisał Stifler pod najnowszym postem.

Laura z 365 Dni w TTBZ? „Jest już po pierwszych próbach wokalnych” >>

Co oznaczają jego nowe tatuaże?

W numerologii 777 przynosi szczęście. Chcę, żeby 777 przynosiło szczęście mi i osobie, która na mnie spojrzy. "Peace&Love" - "peace" na policzku, a serduszko wyżej. "Sukces" - najlepsze słowo na świecie. Żeby osiągnąć sukces! "XD" - ostatnio zacząłem używać i jest mega fajne. Gwóźdź - jest kojarzony z trumną i symbolizuje przeznaczenie. Dla mnie oznacza to, że trzeba się cieszyć każdym dniem. A hasztag, liść i drut kolczasty zrobiliśmy na spontanie, żeby pasowało – powiedział Stifler w rozmowie z portalem Pudelek.

Dobrze wygląda?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama