Reklama
placeholder
News

Tak było na Sunrise Festival 2023! Bawiliśmy się także w strefie XPERIENCE YOUR WAY

Tak było na Sunrise Festival 2023! Bawiliśmy się także w strefie XPERIENCE YOUR WAY

fot. materiały własne/4FUN.TV

Reklama
Reklama
placeholder

Sunrise Festival 2023 już za nami, ale z pewnością ta edycja imprezy przejdzie do historii. Fani chwalą przedsięwzięcie nie tylko za gorący line up i świetnych artystów, ale również za dobrą organizację i komunikację festiwalową. Nasz prezenter, Mateusz Jędraś, wybrał się na Sunrise by stworzyć dla Was wyjątkową relację z tego wydarzenia, przeprowadzić wywiady z jego gwiazdami, a także sprawdzić wyjątkową strefę XPERIENCE YOUR WAY

Sunrise 2023 – co się działo na festiwalu?

Sunrise Festival 2023 trwał od 21 do 24 lipca. Impreza tradycyjnie odbyła się na Podczelu w Kołobrzegu. Pierwszy dzień imprezy uświetniły koncerty takich artystów ze sceny muzyki elektronicznej jak Nicki Romero, Ownboss czy legendarny Paul Kalkbrenner. Nie udało się przywołać słońca na cały weekend, ale niekoniecznie najlepszą pogodę nadrabiały naprawdę gorące numery. W sobotę festiwalowy tłum miał szansę bawić się przy hitach od takich gwiazd jak Acraze, Alok, KSHMR czy Paul Van Dyk. Jeśli sądziliście, że ostatniego dnia imprezy już trochę odpoczniecie to nic bardziej mylnego – w niedzielę na sceny wjechali tacy wyjadacze jak Claptone, Purple Disco Machine czy Jan Blomqvist. 

Sunrise to oczywiście tradycyjnie kilka scen, na których każdy znalazł coś dla siebie. Od klasycznego EDM, przez house i techno, aż do trance’u – przez te 3 dni w roku Kołobrzeg nie śpi, a prawie non stop trwa wielka, muzyczna uczta. 

W ciągu dnia wielką popularnością cieszyła się również strefa chilloutu, w której można było spróbować swoich sił na skimboardzie czy na SUPie. Wow!

Sunrise 2023 – strefa XPERIENCE 

Mateusz Jędraś sprawdził również dla Was co dzieje się w wyjątkowej strefie XPERIENCE. Poza tym, że oczywiście możecie tu dostać urządzenia GLO do podgrzewania tytoniu i dedykowane im wkłady, dla odwiedzających przygotowano masę atrakcji. Można tu również zrobić sobie nową koszulkę, wyświetlić napisy na gigantycznym ekranie, a przede wszystkim po prostu świetnie się bawić. Jeśli przegapiliście strefę XPERIENCE YOUR WAY na Sunrise Festival to nie martwcie się – powstanie ona również na OFF Festiwalu na Śląsku i na SBM w Warszawie. W jej okolicach spotkacie także ekipę 4FUN.TV, która będą przeprowadzać wywiady z imprezowiczami i gwiazdami. Bądźcie tam razem z nami, by wspólnie przeżyć ten XPERIENCE!

W sobotę 29 lipca oglądajcie 4FUN.TV – pokażemy Wam relację z festiwalu Sunrise, a w tym również wywiady z gwiazdami imprezy. Nie przegapcie tego!

 

fot. Bartosz Bajerski

fot. Bartosz Bajerski

fot. Bartosz Bajerski

 

 

 

Materiał powstał dzięki zaproszeniu na imprezę

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama