News

Suntago Wodny Świat. Kiedy otwarcie? Park nie ruszy 6 czerwca

Suntago Wodny Świat. Kiedy otwarcie? Park nie ruszy 6 czerwca

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Suntago Wodny Świat – kiedy ponowne otwarcie ogromnego aquaparku w Mszczonowie? Wiadomo, że park nie ruszy 6 czerwca 2020 roku.

SUNTAGO otwarte! Ile kosztuje i jak wygląda gigantyczny park wodny? [ZDJĘCIA, CENNIK, STREFY]  >> 

20 lutego 2020 roku w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów otwarto gigantyczny park wodny – Suntago. Kompleks oferuje swoim gościom m.in. 18 basenów, 32 zjeżdżalnie, 12 saun i 13 gabinetów spa. W parku znajdują się setki prawdziwych palm, a w środku panuje prawdziwie tropikalna aura. Temperatura wynosi 30 stopni Celsjusza.

Suntago Wodny Świat zamknięty przez koronawirusa

13 marca 2020 roku park wodny Suntago został zamknięty z powodu pandemii koronawirusa. Na początku działalność parku miała być zawieszona do 25 marca, jednak informowano, że data ta może ulec zmianie.

(…) Zapewniamy, że park zostanie ponownie otwarty tak szybko jak będzie to możliwe zgodnie z decyzjami odpowiednich władz (…) – mogliśmy przeczytać w komunikacie, który opublikowano na  stronie głównej obiektu.

Przekazano również, że „wszyscy goście, którzy posiadają bilety wstępu do Suntago w okresie jego zamknięcia, mają możliwość zmiany rezerwacji na inny dogodny termin po ponownym otwarciu parku lub zwrot biletu”.

Suntago Wodny Świat zamknięty. Co dalej z Park of Poland? >> 

Suntago Wodny Świat – od kiedy otwarte?

Pod koniec maja ogłoszono IV etap odmrażania gospodarki. Polski rząd zezwolił na to, żeby od 6 czerwca 2020 roku znowu mogły być otwarte m.in. baseny i parki rozrywki. Niestety, na Facebooku Suntago oraz na jego stronie internetowej pojawił się komunikat, że Park of Poland nie zacznie działać od pierwszej soboty miesiąca.

(…) Bezpieczeństwo i komfort Gości oraz pracowników są dla nas najważniejsze. Dlatego pomimo decyzji o możliwości otwarcia basenów i saun, a ze względu na specyfikę naszego obiektu, Park of Poland nie otworzy się 6 czerwca. O dacie ponownego otwarcia Suntago, sprzedaży biletów online oraz nowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w parku poinformujemy już niedługo! (…) – czytamy.

Kiedy będzie można korzystać z Suntago Wodny Świat? Jakiś czas temu serwis WawaLove poinformował, że stanie się to 1 lipca 2020 roku.

(…) To już będą wakacje. Na tę datę się nastawiamy, bo prace przy ponownym pełnym uruchomieniu całej struktury zajmują 2,5-3 tygodnie – portal cytuje wypowiedź Jarosława Zubrzyckiego z zarządu Global Parks Poland, spółki prowadzącej Suntago Wodny Świat w Mszczonowie.

Planujecie wyjazd do Suntago Wodny Świat?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do zobaczenia pod palmami już wkrótce 🏖🏝🤿🌊🌴

Post udostępniony przez Park of Poland (@parkofpoland)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj