Reklama
placeholder
News

Dua Lipa na koncercie sylwestrowym w Polsce?! Jest komentarz władz Zakopanego

Dua Lipa na koncercie sylwestrowym w Polsce?! Jest komentarz władz Zakopanego

Fot. Wikimedia Commons/Daniel Åhs Karlsson

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa zagra w sylwestra w Polsce? Pojawiły się doniesienia, że występ brytyjsko-albańskiej supergwiazdy jest możliwy.

Sylwester marzeń bez Maryli Rodowicz. Zakopane nie dołoży się do kosztów >> 

Mówiło się, że sylwester 2022 w Zakopanem uświetnią tylko polskie gwiazdy muzyki, jednak wszystko wskazuje na to, że na koncercie wystąpi też światowa gwiazda.

Dua Lipa zagra koncert sylwestrowy w Zakopanem?

Wirtualna Polska miała dotrzeć do informacji, z których wynika, że od dłuższego czasu prowadzone są rozmowy z „dużymi nazwiskami z muzycznej branży”, a wśród artystów ma być Dua Lipa. Redakcja miała potwierdzić, że być może Dua Lipa pojawi się w sylwestra 2022 w Zakopanem w dwóch niezależnych źródłach. 

Pierwsze z nich powiedziało nam to z niemal stuprocentową pewnością. Drugie, zbliżone do TVP, przyznało, że rozmowy są prowadzone z kilkoma dużymi nazwiskami z zagranicy, a jednym z nich jest właśnie Dua Lipa – czytamy w teleshow.wp.pl.

Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju? >> 

Informator związany z Telewizją Polską miał ujawnić dziennikarzom, że stacja ma „zakontraktowaną dużą, międzynarodową gwiazdę”.

Dua Lipa na sylwestrze 2022 w Zakopanem? Wiceburmistrz komentuje

My już wiemy, kto to będzie, ale to na razie tajemnica. To będzie gwiazda światowego formatu porównywalna do tych, które TVP zapraszało do Zakopanego w poprzednich latach. Nie będzie to jednak na pewno wokalistka Dua Lipa, której przyjazd do Zakopanego zapowiadał kilka dni temu jeden z portali — cytuje Agnieszkę Nowak-Gąsienicę, wiceburmistrz Zakopanego, serwis Onet.

Tom Odell w Polsce! Kiedy i gdzie zagra koncert w 2023? >>

W poprzednich latach zaproszenie na sylwestrowy koncert w Zakopanem dostali m.in. Jason Derulo, Luis Fonsi i Natalia Oreiro.

Oficjalna lista gwiazd, które wystąpią podczas Sylwestra Marzeń ma zostać ujawniona 14 grudnia.

Sylwester 2022 w Zakopanem – kto wystąpi?

W mediach społecznościowych Telewizji Polskiej ogłoszono już, że 31 grudnia w Zakopanem wystąpią Sławomir i Kajra oraz Maja Hyży.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama