Reklama
placeholder
News

Sylwester 2023: jakie zagraniczne gwiazdy wystąpią w Polsce?

Sylwester 2023: jakie zagraniczne gwiazdy wystąpią w Polsce?

fot. pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwester 2023 zbliża się wielkimi krokami. W wyjątkową noc z 31 grudnia na 1 stycznia w Polsce odbędą się liczne imprezy sylwestrowe, na których nie zabraknie zagranicznych gwiazd. Kto wystąpi w naszym kraju z okazji Sylwestra?

Imprezy sylwestrowe organizowane w polskich miastach od lat cieszą się ogromną popularnością. W tym roku fani również będą mogli przywitać nowy rok w towarzystwie swoich ulubionych artystów. Na scenie nie zabraknie zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd sceny muzycznej. W ostatnich latach na sylwestrowych koncertach w Polsce wystąpił między innymi zespół Black Eyed Peas oraz Jason Derulo i Michael Patrick Kelly. Jakie zagraniczne gwiazdy odwiedzą nasz kraj w tym roku i gdzie wystąpią?

Michael Patrick Kelly zagra w Polsce dwa koncerty w 2024 roku. Gdzie wystąpi? >>

Sylwester 2023: jakie zagraniczne gwiazdy wystąpią podczas koncertów sylwestrowych?

Pierwszą zagraniczną gwiazdą, która potwierdziła swoją obecność w Polsce podczas Sylwestra, jest Matteo Bocelli. Syn słynnego śpiewaka operowego, Andrei Bocelliego, wystąpi w Parku Śląskim w Chorzowie. Matteo Bocelli bez wątpienia odziedziczył talent po ojcu, a we wrześniu 2023 roku wydał swój debiutancki album o nazwie Matteo. Wokalista współtworzył go między innymi z Edem Sheeranem, który napisał tekst do jednej z piosenek z albumu, Chasing Stars

W Parku Śląskim w Chorzowie wystąpi również Danzel. Uwielbiany przez publiczność wokalista znany między innymi z dyskotekowego hitu „Pump It Up!” w tym roku będzie świętował 20-lecie swojej pracy na scenie. 

Zagranicznych gwiazd nie zabraknie też na sylwestrowej imprezie w Zakopanem. Na scenie znajdującej się na górnej Równi Krupowej wystąpi zespół S.T.S.B. fka Fun Factory, który zaśpiewa swoje największe hity takie jak Celebration i I Wanna Be With You

Kolejna zagraniczna gwiazda powinna zostać ogłoszona już niebawem. Artykuł będzie aktualizowany.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama