Reklama
placeholder
News

Sylwestrowa Noc Basenów w Termach Bukovina: wskoczcie w kostium kąpielowy, by powitać Nowy Rok 2024 u podnóża Tatr!

Sylwestrowa Noc Basenów w Termach Bukovina: wskoczcie w kostium kąpielowy, by powitać Nowy Rok 2024 u podnóża Tatr!

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Największa impreza roku w Tatrach powraca! Sylwestrowa Noc Basenów w Termach Bukovina po raz kolejny pozwoli połączyć najlepszą zabawę w basenach termalnych, wyjątkowe występy i najgorętszą atmosferę przy najlepszych hitach. Jeśli w sylwestra zamiast w kreacje balowe i garnitury pragniecie wskoczyć w kostiumy kąpielowe i bawić się na totalnym luzie to Termy Bukovina będą dla Was idealnym miejscem. Co organizatorzy przygotowali w tym roku?

Sylwestrowa Noc Basenów w Termach Bukovina to 5 godzin imprezy, podczas której będą towarzyszyć Wam najlepsze imprezowe hity miksowane na żywo wprost z wodnej sceny przez DJ-a Gatuzo oraz DJ-a RTK-303, elekryzujące brzmienia saksofonu, pokazy świateł, a nawet wyrzutnie ognia i Co2. Ledowe ekrany ożyją barwnymi projekcjami, a pokazy taneczne Show-Balet SHINE poprowadzą nas w rytm najgorętszych klubowych hitów.

Atrakcją wieczoru będzie Michał Zaorski - iluzjonista, półfinalista jednego z talent show, który zaprezentuje nowoczesną rozrywkę w dobrym stylu. O atmosferę i humor podczas tego wyjątkowego wieczoru tradycyjnie zadba Irek Jakubek. O północy każdy będzie mógł wznosić toast zachwycając się widowiskowym pokazem sztucznych ogni.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, a nagroda główna to pobyt dla dwóch osób w rodzinnym Hotelu BUKOVINA. Dla dzieci dostępna będzie strefa Dzieci i Młodzieży - nie wahajcie się zabrać swoich pociech, również dla nich to będzie niezapomniane przeżycie.

Bilety na Sylwestrową Noc Basenów w Termach Bukovina są już w sprzedaży. Bilet normalny kosztuje 249 złotych, ulgowy 149 złotych, a limitowane bilety VIP kupicie za 320 złotych. 

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie Term Bukovina. Zanurzcie się w najlepszą imprezę i powitajcie Nowy Rok 2024 u podnóża Tatr!
 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama