News

Sylwia Grzeszczak zaprosiła na scenę fankę. Okazało się, że to... znana wokalistka! [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak zaprosiła na scenę fankę. Okazało się, że to... znana wokalistka! [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak podczas koncertu w Wadowicach zaprosiła na scenę fankę, aby ta zaśpiewała z nią jedną z piosenek. Okazało się, że kobieta sama jest znaną wokalistką. 

Tribbs oświadczył się... drugi raz! Kim jest Żaneta Płudowska, jego partnerka? >>

Sylwia Grzeszczak: występ z Natalią Krzysztofik w Wadowicach [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak w niedzielę 3 września zagrała koncert na stadionie miejskim w Wadowicach. Niedługo po tym, jak Sylwia Grzeszczak weszła na scenę, zauważyła, że wśród publiczności stoi pochodząca z Rzeszowa Natalia Krzysztofik. Sylwia Grzeszczak zaprosiła kobietę na scenę i poprosiła ją, aby ta zaśpiewała z nią w duecie. Natalia Krzysztofik dała się poznać widzom w 2017 roku. Brała wtedy udział w Przesłuchaniach w Ciemno w programie The Voice of Poland i wykonała piosenkę zespołu LemON, Napraw. Tego samego roku wokalistka spróbowała swoich sił w Idolu, gdzie po wykonaniu piosenki Lady Gagi pod tytułem Million Reasons przypadła do gustu jurorom i przeszła do kolejnego etapu. 

Ksiądz obraził Marylę Rodowicz. Parafianie chcą jej koncertu, odpowiedziała >>

Podczas koncertu Sylwii Grzeszczak Natalią Krzysztofik miała okazję zaśpiewać z wokalistką jeden z jej utworów, Sen O Przyszłości. Występ wokalistek wyraźnie spodobał się publiczności. Portal Wadowice24.pl opublikował nagranie z występu w mediach społecznościowych i zapewnili, że to nie była ustawka.

Chcielibyście, żeby Natalia Krzysztofik częściej pojawiała się na scenie?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.