News

Sylwia Przybysz W CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Sylwia Przybysz W CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Fot. Instagram.com/sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz jest w ciąży! Wokalistka pokazała zdjęcie z brzuszkiem na Instagramie.

Polska wokalistka jest w ciąży? Ma 20 lat, ale poważny związek >> 

Sylwia Przybysz: ciąża

Plotki o tym, że Sylwia Przybysz jest w ciąży krążyły od lipca 2019 roku. 20-latka  miała zrezygnować z udziału w 10. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami właśnie dlatego, że spodziewa się dziecka. Oficjalnie Przybysz nie zatańczy w programie z powodu "prywatnych spraw, które wywróciły jej życie do góry nogami”.

Przypomnijmy, że Sylwia Przybysz od sześciu lat jest bardzo blisko z 22-letnim Jankiem Dąbrowskim. Para mieszka razem od 2 lat, a w ostatnie Boże Narodzenie mieli nawet powiedzieć rodzicom, że chcą starać się o dziecko.

 Jan Dąbrowski po raz pierwszy o ciąży Sylwii Przybysz >> 

Do tej pory ani Sylwia Przybysz, ani jej chłopak nie komentowali wprost plotek na temat tego, że zostaną rodzicami. Jakiś czas temu Dąbrowski, na pytanie fana  „kiedy mały JDabrowsky (…)?”, odpowiedział tylko tajemniczo:

Nie wiem czy to luty czy marzec, czy styczeń. Jak będę znał dokładny termin to wam powiem.

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski często publikowali wspólne zdjęcia na Instagramie, ale starali się ukryć ciążę piosenkarki. W sierpniu jednak Dąbrowski wrzucił na swój profil fotkę z Sylwią, którą podpisał: Moja ekipa. Dodał do tego jeszcze emotki trzyosobowej rodziny i serduszek. ;-) 

Sylwia Przybysz: ciąża potwierdzona? Te zdjęcia mówią wszystko >> 

Sylwia Przybysz potwierdziła, że jest w ciąży

Podejrzenia fanów okazały się prawdą. Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski wkrótce zostaną rodzicami. Niedawno wokalistka wrzuciła na Instagram post, w którym potwierdza, że będzie mamą. Przy okazji pochwaliła się też pięknym zdjęciem, na którym widać już ciążowy brzuszek. ;-) 

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem – napisała Sylwia Przybysz.

Gratulujemy przyszłym rodzicom! ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️ Fot. @s_zrodlowski / With The Band

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłość. Jedyna taka

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja ekipa 👪💕

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje kochane wsparcie❤️

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj