Reklama
placeholder
News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają nowe konto na Insta. Zdziwicie się jakie

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają nowe konto na Insta. Zdziwicie się jakie

fot. instagram.com//jdabrowsky/

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są bardzo aktywni w social mediach i chętnie pokazują na swoich profilach na Instagramie, jak wygląda ich rodzinne życie. Przypomnijmy, że jedna z najbardziej znanych par influencerów doczekała się trzech córeczek - Poli, Neli i Jaśminy. Pod koniec sierpnia 2023 roku odbył się chrzest ich najmłodszej pociechy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ujawnili imię nowo narodzonej córki. Jest dość nietypowe >>

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - nowe konto na Insta

Młodzi rodzice nie zwalniają tempa. Jakiś czas temu przekazali obserwującym ich, że stworzyli na Instagramie nowe, wspólne konto. Jego tematyka może zadziwić. Zakochani zdecydowali się na utworzenie miejsca, na którym będą relacjonować przebieg remontu swojego nowego domu. Profil nazywa się @dabrowskidom. W momencie pisania tego artykułu obserwuje go prawie 50 tysięcy osób. Póki co zamieszczono na nim dwa posty.

Sylwia i Jan chcą, aby była to przestrzeń kreatywna, miejsce do wymiany zdań i opinii dotyczących różnych rozwiązań, które będą wykorzystywać w trakcie remontu. Będą publikować treści związane z wnętrzami czy ogrodem i to będzie główny kontent ich najnowszego konta. 

Będziecie obserwować konto ich "domu"?

Borys Szyc sprzedaje mieszkanie. Tyle trzeba zapłacić za byłe gniazdko aktora >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama