News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali projekt nowego domu! Będzie pokój rozrywki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali projekt nowego domu! Będzie pokój rozrywki

Fot. Instagram.com/jdabrowsky

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali projekt nowego domu. Jak będzie wyglądał? Plany robią wrażenie!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom! „Będę mógł jeździć autem po tym domu” >> 

W październiku 2020 roku Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nagrali film, w którym pokazali działkę, na której powstanie ich nowy dom. Mówili wtedy, że w ich posiadłości może być ogród i basen lub staw kąpielowy. Narzeczeni zdradzili, że ich nowy dom, do którego przeprowadzą się być może w 2021 roku, wyceniono na ponad 412 tysięcy złotych.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – jak będzie wyglądał ich nowy dom?

Jakiś czas temu youtuber i wokalistka, którzy niedługo zostaną rodzicami drugiego dziecka, nagrali razem house tour, w którym pokazali projekt przyszłego lokum. Okazało się, że bardzo różni się on od poprzedniej wersji.

Chyba też z takiego faktu, że my po prostu rzeczywiście chcemy mieć dużą rodzinę. (…) A po drugie mamy bardzo duże rodziny – wyjaśnił Janek Dąbrowski.

(...) Bardzo byśmy chcieli zorganizować taką fajną imprezę rodzinną i zaprosić obydwie rodziny (…) więc musieliśmy zdecydować się na duży dom, żeby spełnić moje marzenie i np. zorganizować wigilię i zaprosić dwie rodziny, razem z całym rodzeństwem i partnerami (…) – dodała Sylwia.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – drugie dziecko w drodze! Pokazali zdjęcia i USG >> 

Jak będzie wyglądał nowy dom Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz? W budynku o powierzchni 400 metrów kwadratowych pojawi się m.in. garaż na dwa samochody, przestronny salon z jadalnią, kuchnia z wyspą i spiżarnia za ukrytymi drzwiami. Oprócz tego na parterze będą łazienka i trzy pokoje dla gości.

Na piętrze znajdą się dwa pokoje dla dzieci i wejście na taras, pralnia oraz sypialnia Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego z prywatną łazienką i garderobą.

Dodatkowo, prawdopodobnie w jednym z pomieszczeń, które ma 50 metrów kwadratowych, będzie pokój rozrywki.

Żeby był tam bilard, jakieś takie, nie wiem, plejestejszony. Być może jeszcze jakiś sprzęt do ćwiczeń, żeby można było sobie poćwiczyć. (…) Po prostu takie miejsce rozrywki, żebyśmy mogli się pobawić – mówili Sylwia i Jan.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ZARĘCZENI! [ZDJĘCIE] >> 

Ostatni, 30-metrowy, pokój na piętrze będzie wygłuszony i znajdzie się tam studio 24-letniego youtubera.

Tam będzie moje studio, ale także studio dźwiękowe dla Sylwii chciałbym tam zrobić, żeby mogła sobie ponagrywać piosenki. Takie studio muzyczno-wideo-fotograficzne – powiedział Janek Dąbrowski.

Co myślicie o takim pomyśle na dom? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.