Reklama
placeholder
News

Sylwia Przybysz: szczegóły ślubu z Janem Dąbrowskim. Gdzie i kiedy się odbędzie?

Sylwia Przybysz: szczegóły ślubu z Janem Dąbrowskim. Gdzie i kiedy się odbędzie?

Fot. Instagram.com/sylwiaprzybysz

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwia Przybysz opowiedziała o szczegółach ślubu z Janem Dąbrowskim. Gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ZARĘCZENI! [ZDJĘCIE] >> 

22-letnia piosenkarka i 24-letni youtuber są parą od dawna. Na początku 2020 roku zostali rodzicami Poli. Ponad rok później na świat przyszła ich druga córka – Nela.

Nie jest tajemnicą, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ślubu. Przypomnijmy, że zaręczyli się w grudniu ubiegłego roku. Niedawno wokalistka opowiedziała o weselu, które planuje z narzeczonym.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – ślub

W niedawnym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN Sylwia Przybysz mówiła, że ona i Jan Dąbrowski staną na ślubnym kobiercu w przyszłym roku, a ceremonia będzie utrzymana w tradycyjnym, góralskim klimacie. Jakiś czas temu Jan Dąbrowski zdradził, że wymarzyli sobie właśnie wesele w górach.

Jaśka rodzina to górale, bardzo im na tym zależało. Bardzo podoba mi się ten góralski klimat. Byłam na kilku weselach u Jasia w rodzinie i jest to coś niesamowitego. Chciałam te tradycje pokazać swojej rodzinie – cytuje Sylwię Przybysz magazyn Gala.

Sylwia Przybysz – suknia ślubna

Sylwia Przybysz ma pomysł na to jak będzie wyglądać tego wyjątkowego dnia. Planuje mieć dwie suknie ślubne, a jedna z nich będzie spełnieniem marzeń z dzieciństwa.

Mini Majk z Ekipy pokazał dziewczynę. Kim jest Paulina Kozłowska? >>

(…) Zawsze marzyła mi się taka suknia, która ładnie wygląda, ale niekoniecznie jest wygodna. Mierzyłam już takie suknie i one są bardzo ciężkie, ale taka mi się właśnie marzy i takie wrażenie chciałabym zrobić. Spełnić marzenie z dzieciństwa – stwierdziła.

Ślubne kreacje Sylwii Przybysz mają być stworzone przez projektantkę gwiazd – Violę Piekut – która była odpowiedzialna za suknię ślubną m.in. Martyny Wojciechowskiej.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama