Reklama
placeholder
News

Sylwia Wojciechowska przejmuje TOP 20!

Sylwia Wojciechowska przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Sylwia Wojciechowska – kim jest?

Sylwia jest osobą, której wszędzie jest pełno, tam gdzie jest ona - jest głośno. Wykonuje trudny zawód - jest pracownicą socjalną.

Ukończyła studia magisterskie w kierunku edukacji żywieniowej i psychodietetyki oraz studia licencjackie - praca socjalna.

Jej miastem rodzinnym jest Jarocin. Sylwia uwielbia zwierzęta - ma trzy koty, królika i niedawno w jej rodzinie zagościł kolejny piesek - to już czwarty.

W wolnych chwilach zajmuje się wizażem, a także hobbystycznie bierze udział w sesjach zdjęciowych. Jej ulubiona porą roku jest lato - weekendy spędza nad jeziorem, jest to miejsce stworzone dla niej. Poza tym lubi imprezować, chodzić do kina, ale i obejrzeć dobry film w domu. Ma słabość do kwiatów i rzeczy robionych ręcznie. W przyszłości planuje rozwijać się w branży beauty.

Marzeń swoich nie zdradza - bo wie, że w przyszłości - zaprezentuje je, gdy będą już spełnione.

Sylwia Wojciechowska – informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Sylwia Wojciechowska

Wiek: 25 lat

Miejsce zamieszkania: Jarocin

Kim jestem z zawodu: pracownicą socjalną

Co robię na co dzień: pracuję w zawodzie, hobbystycznie zajmuję się wizażem oraz działam w branży fotomodelingu. Bardzo lubię zwierzaczki i spędzać z nimi czas

Ulubiona muzyka: nie ograniczam się do jednego gatunku

Ulubiony muzyk: Michael Jackson, Adam Lambert

Ulubiony zespół: zabili mi żółwia, Lady Pank, Video

Ulubione miejsce: Jezioro Powidzkie

Najbardziej nie lubię: kłamstw, sztucznej życzliwości, agresji, przemocy, braku szacunku

Jestem dumna, że: ukończyłam studia magisterskie w kierunku edukacji żywieniowej i psychodietetyki oraz że w sytuacjach najbardziej przygnębiających potrafię znaleźć pozytywy

Moja największa wada: spóźniam się - chociaż bardzo się staram tego nie robić - i łatwo się denerwuję

Moja największa zaleta: jestem osobą charyzmatyczną, łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi

Moje ulubione konto na Insta: nie mam takiego

Inspiruje mnie: to jaką osobą byłam, a jaką się stałam - chcieć to móc

Największe marzenie: być szczęśliwym człowiekiem i pod koniec życia niczego nie żałować

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) czy Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na SYLWIĘ WOJCIECHOWSKĄ (@zabili__mi__zolwia)!

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama