News

Szklany Pociąg już działa. Gdzie kupić bilety?

Szklany Pociąg już działa. Gdzie kupić bilety?

Fot. Instagram.com/rockymountaineer

Szklany pociąg już działa! To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy lubią podziwiać widoki podczas podróży. Gdzie można pojechać nietypowym wagonem?

Artur Boruc ma nowy tatuaż. Jest przerażający! >> 

Kanadyjska firma kolejowa Rocky Mountaineer może pochwalić się, że ma w swoim asortymencie pociągi, które prawie w całości są zrobione ze szkła. Luksusowe wagony GoldLeaf mają szklane ściany i szklany sufit. Dzięki temu wszyscy pasażerowie mogą bez problemu podziwiać piękne krajobrazy podczas podróży.

Adele rapuje jak Nicki Minaj! Zobacz wideo >> 

Gdzie jedzie szklany pociąg? Luksusowa maszyna podróżuje po okolicach Vancouver, jeziora Louise i pięknego parku narodowego Banff, który znajduje się nieopodal Gór Skalistych. Wszystkim, którzy kupią bilet na GoldLeaf malowniczych pejzaży na pewno nie zabraknie! Niestety jest to droga wycieczka - zależnie od czasu trwania przejazdu i wyboru trasy za taką przyjemność trzeba zapłacić od prawie 1600 (za dwudniowy pakiet) do nawet 10 tysięcy dolarów kanadyjskich (za 20-dniowy trip), czyli od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Bilety na GoldLeaf możecie zdobyć na oficjalnej stronie firmy Rocky Mountaineer.

Przejechalibyście się takim pociągiem?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.