News

Szymon Hołownia kończy karierę!? Wydał oświadczenie

Szymon Hołownia kończy karierę!? Wydał oświadczenie

Fot. Instagram.com/szymon.holownia

Szymon Hołownia kończy karierę dziennikarską? Dziennikarz wydał oświadczenie, w którym zdradził swoje plany na przyszłość. 

Andrzejki 2019: impreza z wróżbami? 10 fajnych pomysłów dla dzieci i dorosłych >> 

Szymon Hołownia odchodzi z Mam Talent!

Szymon Hołownia od 2008 roku, wspólnie z Marcinem Prokopem, prowadził show Mam Talent! Niedawno dziennikarz poinformował, że po 12 latach kończy karierę w programie. W oświadczeniu zasugerował jednak, że nie odchodzi z mediów na dobre.

A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcin Prokop, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy! – czytamy m.in. na Facebooku.

Wioska Muminków W POLSCE! Kiedy otwarcie? >> 

Powodzenia! Lepszego duetu nie będzie (…)

Jeden z najlepszych duetów w telewizji, ever

Najlepszy duet! Dla Was oglądałam ten program

Ty i Marcin byliście w mojej ocenie najlepszymi prowadzącymi wszelkie show na całej kuli ziemskiej – czytamy w komentarzach fanów.

Szymon Hołownia zostanie prezydentem?

Od jakiegoś czasu mówi się, że Szymon Hołownia planuje wystartować w najbliższych wyborach prezydenckich. Portale podają, że dziennikarz przygotowuje się do nowej roli od sierpnia 2019 roku. Oficjalny komunikat w sprawie jego kandydatury na głowę Polski miałby pojawić się w ciągu kilku tygodni. Mówi się, że nad jego kampanią wyborczą pracują dwa sztaby.

Black Friday i Black Week 2019 – oferty, które warto sprawdzić >> 

Mam Talent! 2019 – finał

Finał 12. edycji programu Mam Talent! odbędzie się 30 listopada 2019 roku. O zwycięstwo powalczy dziesięciu uczestników: Ana Andrzejewska, duet Maria Gawlik i Julian Waglewski, Łukasz Fraś, LUQO ART, Jan Szynal, Artur Cichuta, Łukasz Chwieduk, Barbara Chlebisz i Łukasz Trafiałek – duet ACRO STUDIO, Malwina Kowalowicz, Maya Thomas i Cezary Borowik.

Finałowy odcinek Mam Talent! 12 będzie ostatnim z udziałem Szymona Hołowni.

Będziecie tęsknić?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

witajcie, ziemianie. przybywamy w pokoju.

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

robio zdjęcia #mamtalent #starsipanowie

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

piękni jak okręt

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna... Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” (tyle że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię). :) #klientlevelmaster #pieniądzeszczęścianiedajądopierozakupy

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

o matko z ojcem jak ja kocham wesela... #niepijącyobserwujący

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj