News

Taco i Iga Lis mają kryzys? Gest rapera dał jasny komunikat

Taco i Iga Lis mają kryzys? Gest rapera dał jasny komunikat

Fot. Instagram.com/iga_lis

Taco Hemingway i Iga Lis mają kryzys? Mówiło się nawet, że ich związek się rozpadł. Niedawny gest rapera wydaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości na temat tej relacji.

Millie Bobby Brown ma chłopaka! To syn Bon Joviego [ZDJĘCIE] >>

Pierwsze wspólne zdjęcia Taco Hemingwaya i Igi Lis zostały opublikowane przez paparazzi w połowie 2018 roku. O córce Kingi Rusin i Tomasza Lisa Filip Szcześniak wspomina w swoich piosenkach. Usłyszycie o niej na płytach Cafe Belga, POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 i minialbumie Szprycer. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna, którą widzimy na okładkach Szprycera i krążka Jarmark to właśnie Iga Lis. 

Iga Lis i Taco Hemingway unikają blasku fleszy i nie dzielą się publicznie swoim życiem prywatnym. Mimo to w internecie możemy znaleźć kilka ich oficjalnych, wspólnych fotek. Pierwsza z nich pojawiła się na Instagramie 21-latki 31 grudnia 2018 roku.

Taco Hemingway i Iga Lis rozstali się?

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Iga Lis i Taco Hemingway nie są już razem. Wiadomość o ich rozstaniu miała przekazać mediom osoba z otoczenia pary. Sami zainteresowani nie komentowali plotek na ten temat.

Julia Wieniawa topless. Odważne zdjęcie aktorki >>

Wygląda na to, że modelkę i rapera nadal łączy silne uczucie. Niedawno Taco Hemingway wyznał miłość Idze Lis na Instagramie.

Sto lat, kocham Cię – napisał pod jednym z najnowszych zdjęć Igi Lis, która niedawno obchodziła urodziny.

Iga Lis zareagowała na komentarz Filipa Szcześniaka. Odpowiedziała mu emotikonką serduszka, prawdopodobnie dementując w ten sposób plotki o rozstaniu.

Kibicujecie tej parze?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.