News

Tadeusz Gauer w szpitalu. Trener gwiazd przeszedł operację

Tadeusz Gauer w szpitalu. Trener gwiazd przeszedł operację

Fot. Instagram.com/gauer_fitness

Tadeusz Gauer trafił do szpitala. Trener gwiazd przeszedł operację. Poinformował o tym fanów na Instagramie.

Polski aktor schudł 80 kilogramów! Zdumiewająca metamorfoza >>

Pod okiem Tadeusza Gauera trenują największe polskie gwiazdy. To on odpowiada za sylwetki m.in. Julii Wieniawy, Jessici Mercedes, Dawida Kwiatkowskiego, Michała Szpaka, Littlemooonster96 i Honoraty Skarbek.

Od jakiegoś czasu Gauer nie udzielał się tak często mediach społecznościowych. Słynny trener opublikował InstaStory ze zdjęciem kroplówki i zapowiedział, że niedługo „napisze coś więcej”.

Tadeusz Gauer miał operację

19 listopada Tadeusz Gauer wrzucił na Instagram fotografię ze szpitala i wyjaśnił, że przeszedł operację. Zapewnił, że czuje się coraz lepiej.

(…) 5-6 lat temu miałem taki okres ok. 2 lat, gdzie pracowałem i intensywnie się szkoliłem bez przerwy. Pracowałem dużo więcej niż teraz i najzwyczajniej w świecie się przepracowałem „Zakwas gonił zakwas”, brak snu, przetrenowanie, kąpiel z lodem i wieczna walka z samym sobą, nie było czasu na regenerację. Wiedziałem, że robię źle, ale nie było innej możliwości, żebym mógł spełnić swoje marzenia i plany, ale wiedziałem też, że to jest pewien etap przejściowy i pracuję na to, żeby później móc pracować w „zdrowszym trybie”. Zawsze dawałem z siebie 120%, więc na siłowni trenowałem z moimi podopiecznymi i na szkoleniach również ćwiczyłem, i ćwiczyłem, i uczyłem się, i ćwiczyłem, a jak miałem wolne to ćwiczyłem, i tak cały czas na 120%. W tym właśnie okresie zaznałem kilku urazów, w tym jeden bardziej poważny – kolana. Stąd też mój urlop zdrowotny do 10 stycznia. Jestem chwilę po operacji i już w zasadzie prawie chodzę, ponieważ jestem trenerem, mam większą świadomość mięśni, zamysłu fizjoterapii, rehabilituję się z rehabilitantem i sam jeszcze w domu (znowu zaczynam nawet tutaj cisnąć na 120%, haha). WRÓCĘ SILNIEJSZY, OBIECUJĘ! 10 stycznia 2021 wielki powrót! Trzymajcie za mnie kciuki proszę - to dla mnie bardzo, bardzo ważne – czytamy w nowym poście na @gauer_fitness.

Antek Królikowski mógł stracić wzrok! „Tata był przerażony” >>

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla Tadeusza Gauera i życzeń powrotu do zdrowia. Trener za wszystkie podziękował na InstaStory. 

Dziękuję za Wasze wiadomości. To bardzo miłe i bardzo mi pomogły – napisał.

My również życzymy szybkiego powrotu do formy!

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.