News

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler wyprowadził się z domu jako 15-latek!

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler wyprowadził się z domu jako 15-latek!

Fot. Instagram.com/magdagessler_official

Kim jest Tadeusz Muller? Syn Magdy Gessler wyprowadził się z domu jako 15-latek! Czego jeszcze udało nam się o nim dowiedzieć?

Tak tańczą Gesslerowie! To wideo to HIT tych wakacji >> 

Tadeusz Muller – Magda Gesssler, ojciec 

Tadeusz Muller ma 36 lat i jest synem Magdy Gessler i Volkharta Mullera. Niemiecki dziennikarz był pierwszym mężem restauratorki. Zmarł w 1986 roku.

Wiadomo, że między gwiazdą Kuchennych Rewolucji a Tadeuszem nie zawsze układało się najlepiej. Kiedy syn Magdy Gessler miał 15 lat, wyprowadził się do swojej dziewczyny. Teraz jednak restauratorka ma z synem bardzo bliskie relacje. 

Lara Gessler NAGO! Mama i internauci komentują >> 

Tadeusz Muller – zawód, program, restauracje, dieta

Tadeusz Muller ukończył psychologię kliniczną na SWPS w Warszawie. Teraz, podobnie jak jego mama i siostra Lara, zajmuje się sztuką kulinarną, chociaż wcześniej w ogóle tego nie planował. W 2005 roku stworzył Tapas Bar Casa To Tu. Teraz jego nazwisko jest kojarzone z kilkoma popularnymi restauracjami - Aioli, Orzo czy Banjaluka. Muller prowadzi też firmę Make Me Food. Poza tym jest gospodarzem programu kulinarnego Z Gruntu Zdrowo. Co ciekawe Magda Gessler twierdzi, że syn jest dla niej autorytetem kulinarnym. Z kolei Muller zdradził kiedyś, że marzy o tym, żeby otworzyć z mamą wspólną restaurację.

Od kilku lat syn Magdy Gessler jest nutritarianinem. W jednym z wywiadów wyjaśnił, że jego dieta polega na „szukaniu produktów, które mają jak najwięcej wartości odżywczych i zarządzam nimi w taki sposób, żeby nie traciły tych wartości”.

Magda Gessler fantazjuje o Justinie Bieberze! „Zrobię mu rewolucję” >> 

Tadeusz Muller – związek, dziewczyna

Tadeusz Muller od 13 lat jest w związku. Jego dziewczyna Blanka skończyła filozofię i gender studies na Uniwersytecie Warszawskim. Na razie para nie planuje dzieci, jednak syn Magdy Gessler zdradził, że być może za jakiś czas zdecyduje się na adopcję. Restaurator ma dwa psy – Kiki oraz Pepi – które przygarnął ze schroniska.

Oprócz kulinariów, syn Magdy Gessler zajmuje się jeszcze fotografią i bieganiem. Tadeusz Muller wolny czas spędza na działce w Hiszpanii, którą odziedziczył po swoim ojcu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@zgruntuzdrowo ❤️

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dalej trwają urodziny .... czas na tort #tadeuszmuller @slodki_slony #mago Yes #mg #gesslerchallenge #gessler #besos?

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#konferencjaramowkowatvn z moim Tadeuszem ❤️❤️❤️ #tvn

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.