News

Syn Magdy Gessler się żeni. Kim jest synowa gwiazdy Kuchennych rewolucji?

Syn Magdy Gessler się żeni. Kim jest synowa gwiazdy Kuchennych rewolucji?

fot. Instagram.com/tadeusz_muller

Syn Magdy Gessler planuje ślub. Tadeusz Muller i Malgorzata Downar niedługo zostaną małżeństwem. Kim jest przyszła synowa gwiazdy programu Kuchenne rewolucje?

Pete Davidson i Kim Kardashian są parą! Paparazzi przyłapali ich na parkingu >>

W czerwcu 2021 roku Tadeusz Muller ogłosił zaręczyny. 38-latek poprosił ukochaną o rękę w czasie urlopu na Majorce. Relacja z tej wyjątkowej chwili pojawiła się na Instagramie narzeczonych.

Przypomnijmy, że zanim Tadeusz Muller związał się z Małgorzatą Downar, jego partnerką była Blanka Zawada. Para rozstała się w 2020 roku, po 13 latach.

Tadeusz Muller – ślub syna Magdy Gessler

Jakiś czas temu syn jurorki MasterChefa opublikował post na Intagramie, w którym zdradził, że jego ślub odbędzie się w przyszłym roku. Przyszli państwo młodzi zastanawiają się jeszcze czy wesele zorganizują na plaży, czy w swoim domku nad Bugiem.

Bierzemy ślub w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać. Wakacyjny relaks pozwolił nam zaplanować jak będzie wyglądało nasze życie, co w nim zmienimy, gdzie zamieszkamy i czy będziemy się zajmować tym czym do tej pory… Będzie dużo zmian! Jednak teraz w głowie mamy tylko jedno pytanie… wesele na plaży czy w naszym domku na Bugiem? Zostało nam niewiele czasu na podjęcie decyzji – napisał restaurator. 

Sandra Kubicka pokazała miłosny liścik od Barona >>

Wpis syna opublikowała na swoim profilu prowadząca Kuchenne rewolucje.

Wielka miłość kończy się… wielkim ślubem… tylko gdzie?? Dom na Podlasiu, czy plaża na Fuercie? – dodała Magda Gessler.

Małgorzata Downar – kim jest narzeczona Tadeusza Mullera?

Narzeczona Tadeusza Mullera też jest związana z show-biznesem. Prowadzi agencję WeGrowth. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Jessica Mercedes i Joanna Przetakiewicz.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.