News

Tak dziś wygląda najstarszy syn Michaela Jacksona!

Tak dziś wygląda najstarszy syn Michaela Jacksona!

Fot. Instagram.com/never_can_say_goodbye

Tak dziś wygląda najstarszy syn Michaela Jacksona! Prince Jackson jest podobny do sławnego ojca? Zobaczcie jego zdjęcia!

Dom Michaela Jacksona zostanie zburzony? Nikt nie chce go kupić >> 

Michael Jackson był dwukrotnie żonaty. Pierwszą żoną Króla Popu była córka Elvisa Presleya – Lisa Marie. Po 2 latach, w 1996 roku, ich małżeństwo się rozpadło.

Tuż po rozwodzie Lisą Marie Presley Michael Jackson ożenił się po raz drugi. Jego wybranką została dermatolog Debbie Rowe. To małżeństwo też nie trwało długo, bo zaledwie 3 lata. Z tego związku jednak Michael Jackson doczekał się dwójki dzieci – Michaela Josepha Jacksona Juniora („Prince’a”), oraz córki Paris Michael Katherine Jackson. Wokalista miał jeszcze syna – Blanketa Jacksona – który urodził się dzięki surogatce.

Powstanie musical o twórczości Michaela Jacksona! >> 

O dzieciach Michaela Jacksona świat przypomniał sobie po premierze głośnego dokumentu Leaving Neverland. Film opowiadał historię mężczyzn, którzy jako dzieci mieli być molestowani przez wokalistę. Dzieci Jacksona raczej nie wypowiadały się na temat produkcji, jednak wiadomo było, że przechodzą trudne chwile. 

Michael Jackson wziął ślub z… 10-latkiem?! Szokujące wyznanie >> 

Niedawno najstarszy syn Michaela Jacksona, Prince, pochwalił się na Instagramie, że skończył studia. 22-latek obronił licencjat z zarządzania biznesem na Loyola Marymount University. Prince, podobnie jak tata, zajmuje się też muzyką. Co prawda nie śpiewa, ale produkuje teledyski.

Jak podają źródła, Prince angażuje się też w pomoc potrzebującym. Najstarszy syn Michaela Jacksona udziela się w organizacji Heal Los Angeles, która walczy z problemem głodu, bezdomności i przemocy.

Prince ma coś z Michaela Jacksona?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yesterday I graduated from @loyolamarymount Cum Laude in the school of business with a focus on entrepreneurship. I met so many people and learned so much that the experience alone is worth it. I wish I could thank everyone that helped me make it to the end but I can’t and unfortunately they’re not all pictured here. But the biggest thanks goes to @tjjackson9 and his brothers @tarylljackson and @tajjackson who kept pushing me to graduate and finish up my degree when I wanted to quit. Honestly I can’t tell you if all of it was worth it yet but I am proud of my degree as I believe it is a testament to my dedication and discipline. I’m thankful for LMUs education of a whole person and the implementation of Jesuit values because I believe they inspire graduates like me to continue to change the world for the better.

Post udostępniony przez Prince Jackson (@princejackson)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I just wanna ride ????? ?: @badbeard

Post udostępniony przez Prince Jackson (@princejackson)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks for the badass photos sam? @badbeard

Post udostępniony przez Prince Jackson (@princejackson)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m officially a ninja now⚔️⚔️

Post udostępniony przez Prince Jackson (@princejackson)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just chillin out and about in SD

Post udostępniony przez Prince Jackson (@princejackson)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.