News

Taniec z Gwiazdami 2020: wiemy z kim zatańczy Julia Wieniawa?!

Taniec z Gwiazdami 2020: wiemy z kim zatańczy Julia Wieniawa?!

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Wiemy z kim Julia Wieniawa zatańczy w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami?! Myślicie, że ten duet zdobędzie Kryształową Kulę? ;-) 

Sportowiec bez nogi w Tańcu z Gwiazdami! Kim jest Sylwester Wilk? >> 

Wiosną 2020 rozpocznie się 11. edycja najpopularniejszego tanecznego show w Polsce – Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Wiadomo, że tym razem na parkiecie zmierzą się m.in. Edyta Zając, Marcin Bosak, Ania Karwan, Tomasz Oświeciński, Sylwia Lipka i Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa wystąpi w Tańcu z Gwiazdami? Ile zarobi? >> 

Julia Wieniawa – Taniec z Gwiazdami 2020

Plotki o tym, że Julia Wieniawa została uczestniczką Tańca z Gwiazdami krążyły w mediach od kilku miesięcy. Podawano, że za jeden odcinek aktorka otrzyma aż 30 tysięcy złotych. W styczniu 2020 roku 21-latka oficjalnie potwierdziła, że będzie miała okazję sprawdzić się w roli tancerki.

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło... nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów. Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! (…) – napisała Julia pod zdjęciem z sesji zdjęciowej do programu.

Julia Wieniawa i Taniec z Gwiazdami: jest ostateczna decyzja aktorki >> 

Z kim zatańczy Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami? Jak podaje m.in. portal Plotek, powołując się na kogoś z produkcji programu, aktorkę zobaczymy w parze ze Stefano Terrazzino.

Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz "Tańca z Gwiazdami". Do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, więc szybko znajdą wspólny język – czytamy.

Przypominamy, że Stefano Terrazzino wygrał polską edycję Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami już czterokrotnie (z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz).

Myślicie, że z Julią Wieniawą też zajdzie tak daleko?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło... nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów ? Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy ??

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak, tak wiem. Muszę posprzątać w garderobie... ktoś chętny do pomocy? ?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak tam Wasz wieczór? Ja choruję i nadal wspominam sloneczą Sycylię...

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy New year 2020!!! 2019 byl dla mnie bardzo rozwijajacy I jestem wdzieczny za wszystko co mnie spotkało .. Dobry i niby złe ? A najważniejsze co rozumiałem jest wartość naszego czasu ... wiec życze wam wartościowy czas , robiąc co sie kocha , mieć ludzi około który ciągną nas do góry , bo czas jest ograniczony wiec wykorzystamy wszytkie cuda co życie nam oferuje i życze tez wam i mnie widzieć cuda wszędzie trochę jak dzieci ... Bądźmy dziećmi pełnymi entuzjazm i uśmiech do świat i drugiego człowieka Buon anno i do zobaczenie gdzies w Polsce , okazj będzie sporo bo będę jeździć z Marzyciel , koncerty i komedia Czarno to widzę , a pozatym w telewisi tez coś namieszam Baci Stef #happynewyear #thankful #enjoythejourney #dowhatyoulove #amazingnewyear #2020 #conciousness #qualitytime

Post udostępniony przez Stefano Terrazzino (@stefanoterrazzino)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.