Reklama
placeholder
News

Bilety na koncert Taylor Swift zapłatą za… salę weselną. Para z USA dokonała nietypowej transakcji

Bilety na koncert Taylor Swift zapłatą za… salę weselną. Para z USA dokonała nietypowej transakcji

fot. YouTube/Taylor Swift/ fot. pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Pewna amerykańska para "zapłaciła" biletami na koncert Taylor Swift za salę weselną. Emily Cloud, która zarządza jedną z sal weselnych, wpadła na kreatywny pomysł, by dostać się na jeden z występów piosenkarki na trasie The Eras Tour. Jej nietypowa oferta trafiła do sieci i... znalazła chętnych. 

Taylor Swift zaprosiła rodzinę Any, która zmarła na jej koncercie, na swój występ w Brazylii >>

Bilety na koncert Taylor Swift w zamian za wynajęcie sali weselnej 

Jennifer Bowerman i jej mąż, Mike, wyprawili wesele w sali Vintage Rose w Boise w stanie Idaho po przekazaniu właścicielce trzech biletów na koncert Taylor Swift. Wszystko za sprawą nagrania na TikToku, które zamieściła Emily Cloud rok wcześniej. Jak podaje People, kobieta, która jest współwłaścicielką obiektu, poinformowała w wideo, że udostępni lokal na wesele w zamian za dane wejściówki. Podpisała je słowami "Gdy jesteś jedną z 14 milionów osób poszukujących biletów na Taylor Swift". Jak przyznała, zamieściła ofertę bez zgody męża, który początkowo bardzo zdziwił się tym posunięciem.

Jennifer i Mike mieli już w planach ślub, ale gdy nagranie pojawiło się na TikToku, nie byli jeszcze zaręczeni. Informację o możliwości dokonania tak nietypowej, ale też potencjalnie opłacalnej transakcji, przekazała im mama kobiety.  Zainteresowani zwiedzili miejsce i gdy okazało się, że im odpowiada, zmobilizowali się do przyśpieszenia swojego małżeństwa. Zaręczyli się kilka miesięcy później, a w październiku 2023 roku nadszedł dzień ich ślubu. Na dodatek para, która zakupiła obiecane bilety, udała się na koncert Taylor Swift razem z właścicielami sali weselnej. 

Każdy bilet kosztował 300 dolarów, więc teoretycznie wydaliśmy około 900 dolarów na salę weselną, za którą zapłacilibyśmy 4500 dolarów.

- tłumaczyło małżeństwo portalowi KTVB7.

Co myślicie o tak oryginalnej ofercie?

@thevintagerosehome POV you are one of the 14 million people seeking Taylor Swift tickets: 🫠 #taylorswift #taylorsversion #taylornation #boise #boiseidaho #idahome #ticketmasterfail #idahowedding #weddings ♬ Mastermind - Taylor Swift

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama