News

Team X – Hotel Familija to pierwszy singiel nowego składu. 'Nie spodziewałam się, że to będzie tak dobrze brzmiało'

fot. YouTube.com/Team X

Team X wypuścił teledysk do pierwszego utworu w wykonaniu nowego składu. Singiel Hotel Familija pobił poprzednie numery?

Team X – nowy skład już znany. Kim są influencerzy? >> 

Team X – Hotel Familija: nowa piosenka

Popularni youtuberzy po raz kolejny wydali piosenkę, w której opowiadają o osobistych przeżyciach i doświadczeniach. W zabawny sposób komentują otaczającą ich rzeczywistość, nawiązując do słynnych dram oraz opinii na temat ich dotychczasowej obecności w internecie.

Hotel Familija to kawałek utrzymany w klimacie hip-hopu z elementami muzyki pop. Członkowie Teamu X podkreślają, że Hotel Familija jest inspirowany brzmieniami znanymi z utworów realizowanych przez wytwórnię SB Mafija. Tytuł  nowego singla bezpośrednio nawiązuje do jednego z jej najpopularniejszych kawałków, czyli Hotel Mafija.

Za produkcję, w której przed mikrofonami stają nowi mieszkańcy Domu X, odpowiada producent muzyczny i wokalista Jonatan, znany między innymi z utworu Złap Mnie.

W przypadku tworzenia tego utworu byłem zaskoczony łatwością w realizacji, jaką wykazali się twórcy z Team X. Udało nam się uzyskać naturalne brzmienie, a wspólna praca nad tekstem pozwoliła nam stworzyć osobisty utwór, w którym nikt nie wkłada w usta wykonawców słów, a płyną one w zasadzie od nich samych  – mówił  Jonatan.

Kim jest Róża Wojtczak z nowego Team X? >> 

W Hotel Familija każdy z członków Team X 3 (Kuba Hrapkowicz, Dawid Sagan, Bartek Szydlik, Kamila Łapa, Klaudia Sadownik, Emilia Kostyk i Róża Wojtczak) opowiada o sobie w oddzielnej zwrotce, a ich „zwierzenia” podsumowuje refren w wykonaniu Bartka Szydlika.

W tekście można znaleźć m.in. nawiązania do kosmicznej przygody Elona Muska i braterstwa, które Team X głosi od dawna pod hasłem: Team X to rodzina. Unowocześniona wersja rapowana w Hotelu Familija nawiązuje do tego rodzinnego klimatu, tym razem w hotelowej przygodzie Teamu X, do której widzowie mogą spodziewać się odniesień w następnych odcinkach z udziałem youtuberów.

Najnowszą piosenkę Team X dopełniają dopracowany teledysk i klimatyczne zdjęcia z plaży. W klipie wykonawcy występują w roli pracowników hotelu, którzy podczas nocnej zmiany świetnie się bawią, tworząc prawdziwą hotelową rodzinę, a w ciągu dnia ciężko pracują na wspólny sukces.

Natsu World – NETERNAL to pierwsza piosenka. Będzie hit? >> 

W momencie publikacji tego artykułu Hotel Familija Team X jest na 5 miejscu karty Na Czasie i wygląda na to, że mocno spodobał się słuchaczom.

W porównaniu do wszystkich innych piosenek Teamu X, to jestem strasznie pozytywnie zaskoczony!

Nie spodziewałam się, że to będzie tak dobrze brzmiało.

Udało Wam się to!

Kocham ten vibe piosenki.

Od teraz moja ulubiona! – czytamy w komentarzach pod teledyskiem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całują się w klipie. Zobacz MILCZYSZ >> 

Też ten singiel wpadł Wam w ucho?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.