News

Team X: Natsu wyprowadza się z Domu X. Powiedziała jakie ma plany i zapowiedziała singiel

Team X: Natsu wyprowadza się z Domu X. Powiedziała jakie ma plany i zapowiedziała singiel

fot. Instagram.com/natalia.karczmarczyk

Natsu wyprowadza się z Domu X. Natalia Karczmarczyk zdradziła jakie ma plany i zapowiedziała nowy singiel.

Lexy Chaplin wybrała najprzystojniejszego polskiego influencera. Zgadzacie się? >>

Natsu odchodzi z Team X? Założyła spółkę

Od jakiegoś czasu fani Teamu X podejrzewali, że z projektem pożegna się Natsu. Influencerka nagrała film, w którym odpowiedziała na pytanie czy odchodzi z Domu X. Zanim to jednak nastąpiło, youtuberka zdradziła, że założyła spółkę.

Spółka się nazywa Natsu World i założyłam ją 22 września tego roku. Ze startem tej spółki będą się zaczynały duże rzeczy dziać – powiedziała Natsu.

Spółka miałaby zajmować się m.in. organizowaniem akcji charytatywnych.

Natsu – sklep

Niedługo wystartuje też sklep Natsu. Natalia Karczmarczyk zapowiedziała, że jej widzowie będą brali udział w projektowaniu produktów, które tam się znajdą. Na razie nie wiemy jaka jest data otwarcia sklepu Natsu.

Odejścia z Team X: kto opuszcza skład? 'Dziękuję i przepraszam' >>

Natsu – nowa piosenka, daily

31 października, czyli w Halloween 2021, Natsu wypuści singiel. Piosenka Duchy zapoczątkuje dwumiesięczne daily  Natalii na YouTube. Filmy będą pojawiały się codziennie o 15.00.

Natsu powiedziała, że przy jej piosence pracowały „pewne osoby”. Zdradziła, że będzie działać też przy projekcie muzycznym. Fani podejrzewają, że osoba, z którą współpracuje youtuberka to Malik Montana.  

Natsu opuszcza Team X?

Listopad i grudzień to będą ostatnie miesiące, kiedy będę działała tak z Teamem na maksa. No, bo wiecie, pewien etap się kończy, drugi się zaczyna. Druga edycja Teamu X dobiega końca powoli,  dlatego że w grudniu mija dokładnie rok, kiedy zaczęliśmy projekt. (…) O tym co będzie się działo dalej z Teamem X, dowiecie się już wkrótce – mówiła Natsu.

Wiadomo, że będzie 3. edycja Team X.

Team X: będzie nowy projekt? Szukają ośmiu osób >>

Natsu wyprowadzi się z Domu X na początku stycznia 2022 roku. Będzie pracowała nad własnym projektem, który rozpocznie się wiosną.

Szykujcie się na coś mocnego. (…) Czegoś takiego na polskim YouTube jeszcze nie ma  – zapowiedziała influencerka.

Internauci podejrzewają, że Natsu ma coś wspólnego z projektem Friza i programem Twoje 5 minut.

Friz tworzy nową Ekipę – to już oficjalne. Co wiemy o nowym projekcie? >>

To nie jest też tak, że ja nie będę w Teamie nagle. Ja po prostu będę w Teamie w innej roli. Nie będę już mieszkała w Domu X, ale cały czas się będę pojawiała na odcinkach Teamu, będę przyjeżdżała, mam nadzieję, że Team będzie też przyjeżdżał do mnie. Więc będziemy cały czas współpracowali z Teamem X i wydaje mi się, że stworzymy taką fajną kolaborację i będziemy się nawzajem wspierać. (…) Po prostu wydaje mi się, że pora iść dalej – dodała Natalia Karczmarczyk.

Cały film Natsu znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.