News

Team X Show ze zmianami. Kiedy i gdzie koncert?

Team X Show ze zmianami. Kiedy i gdzie koncert?

fot. Instagram.com/teamxoficjalnie

Początkowo Team X Show miał odbyć się w GLOBAL EXPO w Warszawie. Zapowiadano, że to będzie największy koncert członków Team X 2. 21 maja 2022 roku mieli dać fanom przedsmak tego, w którą stronę dalej będą kierować swoje kariery.

Jakiś czas temu zmianie uległo miejsce imprezy, a niedawno wydano oświadczenie z informacją o zmianie daty. 

Kim jest Róża Wojtczak z nowego Team X? >> 

Team X Show – zmiany. Oświadczenie ws. koncertu

(…) Jest to dla nas wszystkich bardzo trudna sytuacja, za którą przepraszamy. Wymaga ona odważnych decyzji, dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom fanów Teamu X i zachować najwyższy poziom realizacji wydarzenia, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu koncertu TEAM X SHOW, który planowo miał być zorganizowany 21 maja w Warszawie – czytamy.

Poinformowano, że zakupione wcześniej bilety zachowują ważność, a „całe wydarzenie zyskuje na wielkości i sile”. Ma zostać uruchomiona sprzedaż biletów na koncert w systemie PPV, dzięki czemu każdy będzie mógł wziąć w nim udział.

Team X – nowy skład już znany. Kim są influencerzy? >> 

Oprócz koncertu Teamu X oraz spotkań z twórcami fani będą mogli zobaczyć koncert Julii Żugaj, która wystąpi ze swoim zespołem.  Uczestnicy Team X Show będą mogli porozmawiać też z członkami Team X 3, czyli Różą Wojtczak, Bartkiem Szydlikiem, Kubą Hrapkowiczem, Emilią Kostyk, Dawidem Saganem, Kamilą Łapą i Klaudią Sadownik.

Team X Show – nowa data, miejsce

Team X Show odbędzie się 26 czerwca 2022 roku w warszawskim COS Torwarze.

Organizatorzy ogłosili, że decyzja o zmianie miejsca imprezy zapadła na wyższym szczeblu i związana była z wydarzeniami w Ukrainie. W związku z tą sytuacją przeniesienie tak wielkiego wydarzenia okazało się przedsięwzięciem wymagającym więcej czasu.

Julia Żugaj z Team X nagrała piosenkę Wiosenny Bez. Ma hit? >> 

Team X Show – bilety

Bilety na Team X Show oraz informacje są dostępne TUTAJ. >>  Ceny wejściówek zaczynają się od 89 złotych.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.