Reklama
placeholder
News

Tetty przejmuje TOP 20!

Tetty przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Tetty - kim jest?

Tetty to 24-letnia modelka, aktorka i pozytywnie zwariowana blondyna, która lubi zarówno tańczyć na imprezie jak i ćwiczyć na siłowni.

Łączy w sobie wygląd anioła z mocnym charakterem diablicy. Techno imprezy, sesje i występy nie są dla niej obce - dusza artystki nigdy nie śpi, co przydaje się także w jej pracy content managera.

Już od 7 lat mieszka w Warszawie, razem z swoją kotką Nikitką, która tak samo lubi być w centrum uwagi jak jej właścicielka. W przyszłości planuje zostać Dj'ką, podróżować po świecie i nagrać o sobie film.

Tetty -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Tetty

Wiek: 24 lata

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Kim jestem z zawodu: Content Manager

Co robię na co dzień: ćwiczę na siłowni

Moje hobby: tańce, ezoteryka, zdjęcia

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: techno, hardcore

Ulubiona piosenka: Paul Kalkbrenner - Revolte

Ulubione miejsce: nad morzem

Najbardziej nie lubię: nudy, zapachu mięsa i marudnych ludzi

Jestem dumna, że: w wieku 17 lat sama przeprowadziłam się do innego kraju i odnalazłam w nim siebie :)

Moja największa wada: emocjonalność

Moja największa zaleta: poczucie humoru

Moje ulubione konto na Insta: Third Eye Kingdom (@thirdeyekingdom)

Inspiruje mnie: muzyka, sztuka, ciekawi ludzie

Największe marzenie: własna wyspa

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na TETTY (@not.a.stupid)!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama