News

The Voice Kids 4: edycja przesunięta! Kiedy premiera?

The Voice Kids 4: edycja przesunięta! Kiedy premiera?

fot. youtube.com/The Voice Kids Poland

Nowa edycja The Voice Kids została przesunięta! Kiedy premiera pierwszego odcinka czwartej edycji programu?

Roxie Węgiel o związkach. „Następny nie będzie medialny” >> 

Pierwsza polska edycja The Voice Kids została wyemitowana w 2018 roku. Muzyczne show, w którym poszukiwany jest najlepszy dziecięcy głos, doczekało się już trzech odsłon. To właśnie na tej scenie pojawiły się takie talenty jak Roksana Węgiel, Viki Gabor, Ala Tracz, Zuza Jabłońska, Ania „AniKa” Dąbrowska czy Marcin Maciejczak.

Od dłuższego czasu wiadomo, że zobaczymy The Voice Kids 4. Tak jak w poprzedniej edycji, trenerami uczestników będą Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

The Voice Kids 4: data premiery

Jak podaje m.in. Radio Zet, powołując się na doniesienia Wirtualnych Mediów, podjęto decyzję o przesunięciu premiery nowej edycji The Voice Kids. Przypomnijmy, że do tej pory program był emitowany od stycznia, a finał oglądaliśmy pod koniec lutego.

Eurowizja Junior 2020: znamy reprezentantkę Polski i piosenkę! >> 

W styczniu 2021 roku ma rozpocząć się druga edycja The Voice Senior, w którym uczestnikami są osoby powyżej 60. roku życia.

Kiedy pierwszy odcinek The Voice Kids 4? Format ma wystartować w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej – 27 lutego 2021 roku. Finał zaplanowano na 24 kwietnia.

Będziecie oglądać nowe odcinki The Voice Kids?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.