News

The Voice of Poland 11 z BLOKADĄ! O co chodzi?

The Voice of Poland 11 z BLOKADĄ! O co chodzi?

Fot. YouTube.com/The Voice of Poland

The Voice of Poland 11 z blokadą! O co chodzi? Sprawdźcie co dla widzów szykują twórcy programu. Może być zaskakująco!

Filip Gurłacz jako Justin Bieber! Śpiewa 'What Do You Mean?' [WIDEO] >>

The Voice of Poland 11 – premiera, jury

Jesienią 2020 roku rozpocznie się już 11. edycja show The Voice of Poland. Od 12 września najlepszego głosu w kraju będą szukać Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Urszula Dudziak i Edyta Górniak. 

Przypomnijmy, że w poprzedniej odsłonie formatu obok Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona w fotelach jurorskich zasiadali Kamil Bednarek i Margaret. The Voice of Poland 10 wygrała Alicja Szemplińska z drużyny muzyków Afromental.

The Voice of Poland 11 – nowe zasady

Twórcy The Voice of Poland nadal chcą przyciągnąć i zaskakiwać swoich widzów, dlatego w nadchodzącej edycji przygotowali dla nich coś specjalnego. Już w czasie Przesłuchań w Ciemno jurorzy będą mieć do dyspozycji przycisk blokady, który pozwoli im na uniemożliwienie innym trenerom zaproszenie danego uczestnika do swojej drużyny. Co ważne, każdy z jurorów może skorzystać z takiej opcji tylko raz.

Królowe Życia: dlaczego Gabriel i Rafał odeszli? >>  

Możliwość blokowania innych jurorów w The Voice działa już w innych krajach. W 2018 roku została wprowadzona  w 14. amerykańskiej wersji programu. 

Myślicie, że taka zmiana to dobry pomysł?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.