News

Thierry Mugler do śmierci był w związku z Polakiem. Co o nim wiemy?

Thierry Mugler do śmierci był w związku z Polakiem. Co o nim wiemy?

fot. Instagram.com/leondziemaszkiewicz

Thierry Mugler zmarł 23 stycznia 2022 roku. Przez wiele lat wybitny projektant był związany z Polakiem. Kim jest Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz.

Thierry Mugler nie żyje. Słynny projektant miał 73 lata >>

Thierry Mugler – śmierć

Francuski „reżyser mody” zmarł w wieku 73 lat. Agent Thierry’ego Muglera poinformował, że projektant zmarł z przyczyn naturalnych.

Przypomnijmy, że kreacje Muglera nosiły takie gwiazdy jak m.in. Beyonce, Lady Gaga, Kim Kardashian, Cardi B, Miley Cyrus i David Bowie.

Thierry Mugler – związek, partner. Kim jest Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz?

Wizjonera mody pożegnał w mediach społecznościowych Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz, który był związany z Thierrym Muglerem.

Nigdy nie przestanę Cię kochać – napisał Dziemaszkiewicz pod jednym ze zdjęć z francuskim projektantem.

Mężczyźni poznali się w 2015 roku w Berlinie. W jednym z wywiadów polski performer i choreograf powiedział, że to miasto dało mu spełnienie, a Mugler – miłość. Jakiś czas temu para wystąpiła w filmie dokumentalnym Wojciecha Gostomczyka o Krzysztofie Leonie Dziemaszkiewiczu.

Magnesem była fizyczność i seksualność. Od samego początku. To był powód, dla którego się spotkaliśmy i dlaczego kontynuowaliśmy naszą przygodę. Potem zaczęły wychodzić różnego rodzaju podobieństwa w naszej naturze. Okazało się, że jest ktoś, z kim możesz być – mówił 58-latek o związku z ikoną mody.

30-letnia Miss USA nie żyje. Tragiczna śmierć Cheslie Kryst >> 

Co wiemy o Krzysztofie Leonie Dziemaszkiewiczu? Ukochany Thierry’ego Muglera urodził się 15 lipca 1963 roku w Lipianach w województwie zachodniopomorskim. Aktualnie mieszka w Berlinie.

W 1982 roku Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz zaczął studia na Wydziale Ekonomiki Produkcji Uniwersytetu Gdańskiego. W czasie studiów organizował happeningi i spektakle uliczne.

Od 1987 roku przez 8 lat był związany z Teatrem Ekspresji. Od 1995 roku Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz prowadzi autorski teatr Patrz Mi Na Usta, gdzie jest reżyserem, choreografem i tancerzem. Przez pierwsze lata teatr działał w Gdańsku, aktualnie znajduje się w Berlinie.

W latach 2004–2012 Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz współpracował z niemiecką artystką polskiego pochodzenia – Mariolą Brillowską.

Kim był 41-letni Virgil Abloh? Zszokowane gwiazdy w pożegnalnych wpisach >>

Od 2016 roku Krzysztof Leon Dziemaszkiewicz koncentruje się na projektowaniu z materiałów pochodzących z recyclingu. Tworzy obrazy z taśm klejących, techniką „tapingu”.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.