Reklama
placeholder
News

Thylane Blondeau to 'najpiękniejsza dziewczynka świata'. Ma już 21 lat

Thylane Blondeau to 'najpiękniejsza dziewczynka świata'. Ma już 21 lat

fot. Instagram.com/thylaneblondeau

Reklama
Reklama
placeholder

Kiedy Thylane Blondeau miała kilka lat, została okrzyknięta „najpiękniejszą dziewczynką świata”. W 2022 roku skończyła 21 lat. Jakiś czas temu znowu olśniła urodą.

Anja Rubik pokazała selfie z gwiazdami. Jest m.in. Hailey Bieber >>

Thylane Blondeau – kim jest 'najpiękniejsza dziewczynka świata'? 

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku we Francji. Jej rodzice to prezenterka telewizyjna Veronika Loubry i piłkarz Patrick Blondeau.

Thylane zaczęła karierę modelki jako 4-latka. W 2007 roku, kiedy miała 6 lat, nazwano ją „najpiękniejszą dziewczynką świata”.

Jako 10-latka zapozowała do sesji zdjęciowej dla francuskiego Vogue’a i wtedy usłyszeli o niej chyba wszyscy. „Dorosły” strój i makijaż, jakie miała wtedy dziewczynka, wywołały ogrom kontrowersji i dyskusję na temat seksualizacji dzieci w mediach.

Tak dziś wygląda 76-letnia Cher. Pokazała się publicznie pierwszy raz od dłuższego czasu >>

Szum wokół Thylane Blondeau raczej nie przeszkodził jej w karierze. Brała udział w kampaniach reklamowych, pracowała m.in. dla Dolce & Gabbana oraz Versace, w 2018 roku założyła markę odzieżową i uhonorowano ją tytułem 100 najpiękniejszych twarzy magazynu TC Candler.

Thylane Blondeau próbowała też swoich sił w aktorstwie. W 2015 roku, jako Gabrielle, wystąpiła w filmie Bella i Sebastian 2.

Thylane Blondeau na Fashion Week

Thylane Blondeau pojawiła się na tegorocznym Paris Fashion Week i znowu przyciągnęła uwagę. Modelka, która zasłynęła jako dziecko, postawiła na total black look – miała na sobie „małą czarną” i wysokie szpilki. Całości dopełniał wyrazisty makijaż.

Thylane Blondeau – Instagram, TikTok

Thylane Blondeau na Instagramie @thylaneblondeau obserwuje 6 milionów osób. Ma też swój profil na TikToku @thylanelrblondeau.

Pamiętacie ją jako dziewczynkę?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama