Reklama
placeholder
News

Kolejny śmiertelny trend na TikToku. Czym jest 'One Chip Challenge'?

Kolejny śmiertelny trend na TikToku. Czym jest 'One Chip Challenge'?

fot. Marcelo Kato/Pixabay

Reklama
Reklama
placeholder

One Chip Challange krąży już po sieci dość długo, ale po raz pierwszy, najprawdopodobniej, zakończyło się śmiercią jego uczestnika. Czym jest to Tiktokowe wyzwanie?

Caleb Coffee spadł z klifu. Rodzina tiktokera zbiera fundusze, bo nie miał ubezpieczenia >>

One Chip Challange - co to jest?

Wyzwanie polega na jedzeniu jednych z najostrzejszych chipsów na świecie i nagrywaniu siebie, pokazując jak długo da się radę wytrzymać bez zjedzenia lub wypicia czegoś innego.

Jedne z najostrzejszych chipsów świata

Hot Chips Challange - chipsy w typie tortilla są produkowane przez firmę Paqui z Teksasu. Opakowanie w kształcie trumny z obrazkiem czaszki zawiera jednego chipsa przyprawionego dwiema najostrzejszymi papryczkami świata - jedna z nich to Carolina Reaper.

Związek urojony, czyli nowy trend na TikToku. Na czym polega? >>

One Chip Challange - śmierć 14-latka

Harris Wolobah, 14-latek z Massachusetts zmarł w kilka godzin po wzięciu udziału w One Chip Challenge.

Harris zjadł w szkole pikantnego chipsa i rozbolał go brzuch. Został po tym odebrany przez rodzinę i przywieziony do domu. Tam zemdlał, a po przewiezieniu do szpitala stwierdzono jego śmierć. Oficjalna przyczyna śmierci będzie znana dopiero po autopsji.

Śmiertelny trend na TikToku. Ratownicy apelują: nie róbcie tego >>

One Chip Challange - ostrzeżenie

Na stronie producenta chipsów pojawiło się ostrzeżenie mówiące o tym, że Paqui One Chip Challange jest wyzwaniem wyłącznie dla osób dorosłych, które nie są wrażliwe na pikantne potrawy, nie mają alergii, nie są w ciąży i nie mają chorób współistniejących

Jednocześnie firma oświadczyła, że pracuje nad usunięciem chipsów z półek sklepowych na zawsze. Dla osób, które posiadają w domu nieotwarty produkt, dostępna jest opcja zwrotu pieniędzy.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama