News

Tina Turner kończy karierę! Tak pożegna się z fanami

Tina Turner kończy karierę! Tak pożegna się z fanami

Fot. Wikimedia Commons/Philip Spittle

Tina Turner kończy karierę! 81-letnia artystka pożegna się z fanami w wyjątkowy sposób. Sprawdźcie szczegóły.

Angelina Jolie oskarży Brada Pitta o przemoc domową? Twierdzi, że ma dowody >> 

Tina Turner, a właściwie Anna Mae Bullock, jest nie tylko piosenkarką soulową i rockową, lecz także autorką tekstów, choreografką, tancerką, aktorką, producentką i pisarką. Z pewnością znacie jej przeboje takie jak The Best, What's Love Got to Do with It, Private Dancer czy Look Me In the Heart.

Tina Turner kończy karierę. Film dokumentalny

Jak donoszą portale, legendarna wokalistka zdecydowała się na zakończenie kariery. Pożegnaniem z fanami ma być bardzo osobisty film dokumentalny, opowiadający o życiu gwiazdy.

Jakiś czas temu w internecie pojawił się zwiastun produkcji TINA, którego premiera zapowiadana jest na 27 marca. Widzowie będą mogli zobaczyć go w HBO GO. W kinach oraz serwisach streamingowych ma być dostępny latem 2021 roku.

Reżyserami TINY są Dan Lindsay oraz T. J. Martin. Za produkcję odpowiadają Simon Chinn oraz Jonathan Chinn, którzy pracowali przy filmie o Whitney Houston. 

Cara Delevingne miała myśli samobójcze! „Walczę z ogromną depresją” >> 

(…) "TINA" to odkrywcze i intymne spojrzenie na życie i karierę muzycznej ikony, Tiny Turner, które ukazuje początek jej sławy, osobiste i zawodowe zmagania oraz nieprawdopodobne odrodzenie jako zjawisko w latach 80. (…) – czytamy w opisie oficjalnego trailera na YouTube.

Mówi się, że najbliższe lata Tina Turner chce spędzić z dala od blasku fleszy i skupić się na życiu prywatnym u boku męża Erwina Bacha. Artystka ma zatroszczyć się też o swoje zdrowie. Nypost.com przypomina, że mierzyła się z rakiem jelita grubego, przeszła udar mózgu i przeszczep nerki.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.