News

Tomorrowland 2021 ODWOŁANY! Kolejny rok bez festiwali?

Tomorrowland 2021 ODWOŁANY! Kolejny rok bez festiwali?

fot. Wikimedia Commons/wiiilokan

Tomorrowland 2021 został odwołany! Organizatorzy opublikowali oświadczenie. Czeka nas kolejny rok bez festiwali?

Alarmy w Polsce 6-9.10. Dlaczego wyją syreny? >>

Pandemia koronawirusa spowodowała, że w 2020 roku odwołano wiele wydarzeń, w tym festiwali, koncertów czy konkursów. Przypomnijmy, że w tym roku nie było m.in. Konkursu Piosenki Eurowizji, Orange Warsaw Festiwal, Pol’and’Rock, Open’er Festival i Tomorrowland. Niedawno ogłoszono, że w przyszłym roku Tomorrowland też się nie odbędzie.

Tomorrowland Winter 2021 odwołany. Oświadczenie

Niepewna sytuacja związana z koronawirusem przyczyniła się do tego, że organizatorzy zimowej edycji Tomorrowland już teraz podjęli decyzję o anulowaniu imprezy. 

Tomorrowland Winter 2021 nie może odbyć się z powodu niepewnych okoliczności wywołanych przez COVID-19. Zorganizowanie takiego festiwalu, jak Tomorrowland Winter, wymaga sporego przygotowania, zarówno ze strony organizatorów i lokalnych partnerów, jak i Was, People of Tomorrow. Biorąc pod uwagę obecny brak perspektyw na najbliższe miesiące, Tomorrowland nie ma innego wyjścia, jak tylko nie organizować edycji Tomorrowland Winter w 2021 rokuczytamy w oświadczeniu, które cytuje portal shiningbeats.

BLACKPINK: THE ALBUM już dostępny! [PIOSENKI] >> 

Co z festiwalami i imprezami muzycznymi w 2021 roku? Chociaż planowane są kolejne edycje tego typu wydarzeń, sytuacja epidemiczna rozwija się tak dynamicznie, że jeszcze wszystko może się zmienić.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2020 roku, na debacie zorganizowanej przez New York Times, doradca dyrektora WHO, dr Ezekiel „Zeke” Emanuel, mówił, że realny termin powrotu do organizacji koncertów i festiwali to jesień 2021 roku.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.