News

Daniel Różański przejmuje TOP 20!

Daniel Różański przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance & disco wybieracie sami, głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Daniel Różański - kim jest?

Daniel ma 29 lat. Jest osobą pełną energii, która nie lubi siedzieć w miejscu. Jest spontaniczny, szalony i wiecznie uśmiechnięty.

Pracuje jako masażysta a jego wielkimi hobby jest siłownia i podróże. Jak do tej pory, udało mu się zwiedzić ponad 40 krajów i nie zamierza na tym poprzestać.

Ceni sobie samodzielność i dyscyplinę. Jest wielkim miłośnikiem zwierząt, w dzieciństwie miał 11 psów i sporo innych zwierzaków, co nie powinno dziwić, bo mieszkał na wsi. Uwielbia adrenalinę - skoki na spadochronie, bungee czy też skoki z klifów.

Daniel Różański -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Daniel Różański

Wiek: 29 lat

Miejsce zamieszkania: Londyn

Kim jestem z zawodu: masażystą

Co robię na co dzień: pracuję w klinice jako masażysta, trenuję na siłowni

Moje hobby: siłownia, podróże, piłka nożna

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: latino

Ulubiona piosenka: Bennett - Vois Sur Ton Chemin (Techno Mix)

Ulubione miejsce: Tajlandia, Brazylia

Najbardziej nie lubię: niedotrzymywania obietnic

Jestem dumny, że: robię w życiu to, co sprawia że jestem szczęśliwy

Moja największa wada: bałaganiarstwo

Moja największa zaleta: pewność siebie

Moje ulubione konto na Insta: Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Inspiruje mnie: efekty i rezultaty moich działań - jeden rezultat napędza kolejny i tak dalej. Wizualizacja mojego sukcesu.

Największe marzenie: żeby na starość być szczęśliwym i zadowolonym z tego, jak przeżyłem swoje życie

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na DANIELA RÓŻAŃSKIEGO (@daniel_rozanskii)!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.