Reklama
placeholder
News

Jakub Urbański przejmuje TOP 20!

Jakub Urbański przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN DANCE możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Jakub Urbański - kim jest?

Kuba to cisza i hałas w jednym. Taniec i wyrażanie emocji na scenie to jego specjalność. Założył firmę Urbański Dance Fit. Jest nauczycielem tańca i pedagogiem Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni. Obecnie zajmuje się także serią warsztatów tanecznych Urbański Dance Tour.

Instruktor i motywator zajęć w studiu tańca i klubach fitness w Trójmieście. Uwielbia podróże, spotkania z naturą, poznawanie nowych miejsc. Twórca niesamowitych weekendowych Campów tanecznych dla kobiet. Scena to jego drugi dom.

Jakub Urbański -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Jakub Urbański

Wiek: 30 lat

Miejsce zamieszkania: Gdynia

Kim jestem z zawodu: tancerzem, choreografem, pedagogiem tańca i menadżerem kultury

Co robię na co dzień: czerpię energię z aktywności fizycznych, ćwiczę, spaceruję, słucham muzyki, podziwiam, motywuję innych, występuję i rozwijam swoją działalność Urbański Dance Fit, bo właśnie ruszyłem w trasę Urbański Dance Tour do 5 największych miast w Polsce

Moje hobby: taniec, podróże i marketing

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Haevn

Ulubiona piosenka: Kamil Kempiński - Ostatnia Piosenka o Tobie

Ulubione miejsce: wszędzie tam, gdzie wokół są dobrzy ludzie i jest ciepło, kocham Maltę

Najbardziej nie lubię: obłudy, fałszywych ludzi i dużego pośpiechu w życiu

Jestem dumny, że: potrafię stawiać granice

Moja największa wada: czasami się spóźniam i czasem budzę rano innych

Moja największa zaleta: człowiek jest zawsze dla mnie na pierwszym miejscu

Moje ulubione konto na Insta: @namastemind.pl

Inspiruje mnie: przyroda, podróże i cisza

Największe marzenie: występować na scenach i w pełni realizować swoje projekty - światło, wizualizacja, muzyka oraz prowadzić swój program w tv

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na JAKUBA URBAŃSKIEGO (@urbanskidancefit)!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama