News

Mama Na Siłowni przejmuje TOP 20!

Mama Na Siłowni przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit). Teraz czas na Mamę na Siłowni (@mama_na_silowni)! 

Ania z profilu @mama_na_silowni ma 40 lat i mieszka w Koniecpolu. Od 22 lat jest żoną i ma dwójkę dzieci - 21-letnią Patrycję i 19-letniego Szymona.

Pewnego dnia postanowiła zmienić swoje życie - a szczególnie ciało - i pewnego ranka rozłożyła matę w pokoju i zrobiła swoj pierwszy trening. Przez rok trenowała w domu, a później pokochała siłownię. Z wzajemnością!

    

Czy Ania sprawdzi się w roli prowadzącej TOP 20? Dowiemy się w sobotę!

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To jak ty się uśmiechasz to i inni widzą Cię uśmiechniętą:) Twój uśmiech, radość jest motywacją na codzień,nie tylko do treningu . Nie pozwalaj innym, aby zabierali Ci uśmiech i radość, aby mieli wpływ na twoje życie . Kiedyś miałam wrażenie ( też jakieś głupie dogryzki, miałam od innych ) że chodząc na siłownie,to robię coś nie tak, szłam po cichutku i robiłam swoje :( ale nie było mi jakoś fajnie :( Wisz, że to Ty zmieniłaś moje myślenie ? Tak Ty !!! Dzięki twojej motywacji, dzięki temu jak pisałaś, że robię coś dobrego ❤️ Teraz chodzę dumnie i chwile się tym co robię a jak mogę, zabieram po drodze innych ❤️ Fajnie być sobą i żyć po swojemu prawda ? . . . . #sports #sport #poland #fitness #fit #motivation #training #running #gym #polska #run #polishboy #active #polishgirl #trening #warsaw #workout #photography #fun #bike #love #instagood #passion #nature #football #photooftheday #bodybuilding #cycling #health #picoftheday

Post udostępniony przez Ania (@mama_na_silowni)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muszę Ci coś opowiedzieć 🙈 Na codzień jak mam stały rytm dnia to daje sobie radę bez problemu ( praca, posiłki , trening i zero podjadania ) nawet nie myśle aby iść i coś zjeść na lewo czy np. odpuścić picie większej ilości wody. BRAWO JA Ale jest dzień taki jak dziś( usunięcie zęba) i co ? Jak już plan dnia się zawalił to woda zawalona, i podjadam na potęgę, specjalnie gotuje, robię wypieki aby tylko coś skubnąć 🤦‍♀️ dzień zawalony na maxa i brzuch nie jak na zdjęciu tylko balon . Ahhh my baby ? . . Czy tylko ja tak mam ? . . . . . #sports #sport #poland #fitness #fit #motivation #training #running #gym #polska #run #polishboy #active #polishgirl #trening #warsaw #workout #photography #fun #bike #love #instagood #passion #nature #football #photooftheday #bodybuilding #cycling #health #picofthedays

Post udostępniony przez Ania (@mama_na_silowni)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.