Reklama
placeholder
News

Marcin Szydłowski przejmuje TOP 20!

Marcin Szydłowski przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance & disco wybieracie sami, głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Marcin Szydłowski - kim jest?

Marcin to 36-letni brodniczanin, na stałe mieszkający w Londynie. Od lat związany z branżą fitness. Prowadzenie zajęć online to jego specjalność. Jeśli chcesz zmienić swoje życie - koniecznie zajrzyj na jego profil - @polish.spartan

Marcin Szydłowski -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Marcin Szydłowski / @polish.spartan

Wiek: 36 lat

Miejsce zamieszkania: Londyn

Kim jestem z zawodu: online personal trainer

Co robię na co dzień: studiuję trading (FX, surowce)

Moje hobby: sporty wodne, fitness, podróże, muzyka

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: temat rzeka. Od Armina Van Buurena, przez Rudimental, The Weekend aż po Marylina Mansona - słucham wszystkiego, na co mam ochotę w danym momencie

Ulubiona piosenka: Kacper HTA - Insomnia

Ulubione miejsce: Włochy

Najbardziej nie lubię: kłamstwa

Moja największa wada: spóźnialstwo

Moja największa zaleta: komunikatywność

Największe marzenie: w trakcie realizacji

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na MARCINA SZYDŁOWSKIEGO (@polish.spartan)!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama