Reklama
placeholder
News

Natalia Nurzyńska przejmuje TOP 20!

Natalia Nurzyńska przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Natalia Nurzyńska - kim jest?

Natalia ma 23 lata i jest połączeniem niepoprawnej optymistki i perfekcjonistki. Dąży do wyznaczonych celów i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Uwielbia muzykę i dobre jedzonko.

Natalia jest odważna, kreatywna, spontaniczna i szczera do bólu. Spełnia się jako modelka, fotomodelka oraz ring girl. Współpracowała z wieloma znanymi markami m. in. Pinko, Wrangler, Lee, Kontigo, Pakuten, Philip Plein, Cross Jeans oraz Elżbieta Piorun.

Pracuje głównie jako modelka, ale nie jest to jej jedyne zajęcie. Działa w branży eventowej oraz marketingowej, gdzie rozwija swoje umiejętności i zdobywa doświadczenie, a już niedługo będzie mogła spełniać kolejne swoje marzenia.

Jest aktywna również na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 50 tysięcy osób. Jej życie to ciągłe podróże, nowe znajomości i ciekawe przygody. Ostatnio jedną z jej pasji stało się latanie. W najbliższym czasie chce skoczyć ze spadochronem. Natalia prowadzi aktywny tryb życia. Lubi chodzić na siłownię oraz spędzać czas z bliskimi osobami.

Ostatnio coraz więcej przyjemności sprawia jej pomoc innym ludziom, ponieważ sama wie, jak ciężką drogę przeszła, aby być w tym miejscu, w którym jest, a to dopiero początek i stawia sobie coraz to wyższe cele do osiągnięcia. Najważniejsza dla Natalii jest jej rodzina i przyjaciele.

Natalia Nurzyńska -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Natalia Nina Nurzyńska

Wiek: 23 lata

Miejsce zamieszkania: Warszawa / Łuków

Kim jestem z zawodu: modelką

Co robię na co dzień: pracuję jako modelka, fotomodelka oraz ring girl, dodatkowo pracuję również w agencji marketingowej oraz eventowej

Moje hobby: moda

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Gibss, Tiësto

Ulubiona piosenka: Tiësto - Adagio For Strings

Ulubione miejsce: polskie góry i Wyspy Kanaryjskie

Najbardziej nie lubię: rano wstawać

Jestem dumna, że: jestem w tym miejscu w którym jestem i z tego, że zawsze uparcie dążę do celu

Moja największa wada: impulsywność

Moja największa zaleta: odwaga, kreatywność

Moje ulubione konto na Insta: @4fun.tv oraz @vogue magazine

Inspiruje mnie: moja rodzina

Największe marzenie: wolę nie zdradzać, bo się nie spełnią ;) Najważniejsze jest dla mnie aby moja rodzina była zdrowa i uśmiechnięta

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na NATALIĘ NURZYŃSKĄ (@natalia_nnurzynska)!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama