Reklama
placeholder
News

Weronika Woś przejmuje TOP 20!

Weronika Woś przejmuje TOP 20!
Reklama
Reklama
placeholder

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Weronika Woś - kim jest?

Poznajcie Weronikę - pasjonatkę sportu i mody. Jej serce bije w rytmie adrenaliny i stylu! Dla Weroniki sport to nie tylko fizyczna aktywność - to pasja, która napędza ją do osiągania nowych celów. Bez względu na to, czy to bieganie czy intensywny trening siłowy - zawsze daje z siebie 100%. Jej determinacja i wytrwałość są źródłem inspiracji dla wszystkich wokół.

Ale to nie koniec historii! Weronika to również znawczyni mody, dla której ubranie to nie tylko kawałek materiału – to wyraz osobowości. Zawsze na czasie z najnowszymi trendami, potrafi przekształcić każdą sytuację w modowe wydarzenie. Jej styl to mieszanka śmiałości, wyrafinowania i kreatywności.

Czy to na boisku, bieżni czy w świecie mody - emanuje pozytywną energią i inspiruje innych do podążania za swoimi pasjami. Dołącz do niej w podróży przez świat sportu i mody, gdzie każdy dzień to nowa możliwość odkrywania własnych możliwości i wyrażania siebie poprzez unikalny styl!

Weronika Woś -  informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Weronika Woś / Werka

Wiek: 28 lat

Miejsce zamieszkania: Rzeszów

Kim jestem z zawodu: nauczycielką, jestem też w trakcie zdobywania legitymacji trenera personalnego

Co robię na co dzień: pracuję w przedszkolu, zajmuję się marketingiem, pomagam tworzyć modowe stylizacje

Moje hobby: sport, fotografia, psychologia i tajemnice rozwoju ludzkiego

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: nie jestem w stanie określić jednego, jednak zdecydowanie hip- hop

Ulubiona piosenka: Wham! - Last Christmas

Ulubione miejsce: siłownia

Najbardziej nie lubię: kiedy ludzie nie szanują siebie nawzajem i nie akceptują wyznaczanych granic

Jestem dumna, że: zawsze osiągam wyznaczone cele i nie poddaję się, nawet jeśli to wymaga poświęcenia

Moja największa wada: upór

Moja największa zaleta: empatia, otwartość i odpowiedzialność

Moje ulubione konto na Insta: @vesppau oraz @dariapaschilke

Inspiruje mnie: sukcesy innych, które pozwalają pokazać, że wszystko jest możliwe

Największe marzenie: mały domek z kochającymi ludźmi

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

TOP 20 - kto prowadził już nasz program?

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już między innymi Donatella (@miss_donatella_official), Iwona (@iwon_aaa), Alessandra Minko (@alessandraminko), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Żaneta Czapla (@jaanetkaa), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), NATSU (@natalia.karczmarczyk), Monika Zakrent (@25moniq), Aneczka (@aneczka_2611_), Oliwia (@oliiblondie), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady), Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Magdalena Lubacz (@malubaaa), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Przemek Bylina (@przemopbg), Adrian Cios (@mr_cios), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk), Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official) oraz Agnieszka Boryń (@agaboryn). Teraz przyszedł czas na WERONIKĘ WOŚ (@werka_wos)!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama