News

Tromba z Ekipy i Quebonafide na jednej scenie! Dobry duet?

Tromba z Ekipy i Quebonafide na jednej scenie! Dobry duet?

fot. Instagram.com/trombabomba/przemek.pro/Wikimedia Commons/Itokyl

Tromba z Ekipy Friza wystąpił obok Quebonafide na jednym z koncertów. Taki duet z pewnością był sporym zaskoczeniem dla wielu fanów.

Quebonafide: ostatnia trasa z dodatkowym koncertem. [DATA, MIEJSCE, BILETY] >> 

Quebonafide jakiś czas temu ruszył w ostatnią trasę koncertową. 24 kwietnia 2022 roku, w ramach Psycho Relations, raper zagrał w Tauron Arenie w Krakowie.

Seria występów Quebonafide była zapowiadana jako prawdopodobnie najbardziej spektakularna trasa koncertowa w środowisku hip-hopowym. Na tych, którzy kupili bilet na krakowski koncert, czekały niespodzianki.

Tromba z Ekipy na koncercie Quebonafide – wideo

Na koncercie Quebonafide nie zabrakło gości specjalnych, takich jak Kukon czy Mateusz Trąbka, czyli Tromba z Ekipy Friza. W pewnym momencie youtuber został „wyłowiony” spośród tłumu fanów i pojawił się na scenie. Tromba i Quebonafide zaśpiewali razem piosenkę TOKYO2020 z do tej pory ostatniego albumu Kuby Grabowskiego – Romantic Psycho. Utwór trafił na krążek w wykonaniu Quebonafide i Taco Hemingwaya.

Ekipa Friza: serial. Pierwszy sezon za 10 milionów dolarów, kiedy premiera? >>

Filmiki z koncertu Quebonafide, na którym raperowi towarzyszył Tromba, oczywiście szybko znalazły się w internecie. Zobaczcie!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.