News

Tulia – co oznacza nazwa zespołu?

Tulia – co oznacza nazwa zespołu?

fot. YouTube.com/Public Image

Tulia będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji 2019. Grupę tworzą cztery utalentowane dziewczyny, które podbiły YouTube’a folkowymi coverami takich przebojów jak Nieznajomy Dawida Podsiadło czy Nothing Else Matters zespołu Metallica.

Tulia na Eurowizji 2019! Kto to? Skład, wiek, piosenki >>

Ludowy zespół tak spodobał się komisji stworzonej specjalnie na wybory polskiego reprezentanta, że to właśnie Tulia pojedzie w maju do Izraela, który jest tegorocznym gospodarzem konkursu Eurowizji. Eurowizja 2019 odbędzie się w dniach 14–18 maja 2019 roku w Tel Awiwie.

Tulia – piosenka na Eurowizję

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących piosenki jaką zaśpiewa Tulia w Izrealu, ale dziewczyny potwierdziły, że będzie to kawałek z ich debiutanckiej płyty. Czy będzie to tak jak przewidywaliśmy singiel Pali Się? Na pewno dowiemy się już niedługo.

Tulia – co oznacza nazwa zespołu?

Jak wspominaliśmy, zespół Tulia tworzą cztery wokalistki - Joanna Sinkiewicz, Patrycja Nowicka, Dominika Siepka i… Tulia Biczak! To oryginalne imię jednej z człońkiń Tulii stało się dla dziewczyn nazwą zespołu, który pnie się coraz wyżej po szczeblach kariery.

Będziecie kibicować Tulii w zmaganiach konkursowych Eurowizji 2019?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

_______________________________________________________ Przepiękna, rozśpiewana, zabawna, kaszubska publiczność dziś spędzała z nami ostatni w tym roku koncertowy wieczór! Nasze serca są Wasze!?Przed nami równie pracowity czas radosnego kolędowania i wielu telewizyjnych i osobistych spotkań z Wami :) Gdzie się zobaczymy w najbliższym czasie? Info już wkrótce! Śledźcie nas!✨✨DZIĘKUJEMY✨✨ _______________________________________________________ #tulia #concert #audience #band #colours #pomern #happiness #music #weloveit #life #pink #fuchsia #red #burgundy #seeyousoon #cashubia #poland #follow #folk #passion #guitar #folklore #polish #t

Post udostępniony przez T U L I A (@tulia.official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.