Reklama
placeholder
News

Twenty One Pilots zagrają koncert w Polsce! Ogłosili też nowy album

Twenty One Pilots zagrają koncert w Polsce! Ogłosili też nowy album

fot. ASHLEY OSBORN

Reklama
Reklama
placeholder

Zespół Twenty One Pilots wkrótce wyruszy w światową trasę, w ramach której zagrają koncert w Polsce. Wokaliści zdradził też szczegóły swojego nowego alubmu i podzielił się teledyskiem do nowego singla.

Zespół Twenty One Pilots znany z hitów taki jak Blurryface, Stressed Out i Heathens od lat przemienia muzykę i kulturę stanowiąc niezrównaną potęgę twórczą z nieustannie ewoluującą wizją. Tyler Joseph i Josh Dunn odnotowali ponad 33 miliardy streamów na całym świecie. Duet z Columbus w stanie Ohio sprzedał też ponad trzy miliony biletów i zdobył dziesiątki multi-platynowych krążków. Ponadto poczwórnie platynowy, przełomowy album pod tytułem Blurryface stał się pierwszą płytą, która uzyskała złoty lub platynowy tytuł RIAA dla każdego ze swoich utworów. Podobny sukces odniósł wydany w 2013 roku album Vessel. Pięć lat później zespół Twenty One Pilots podzielił się płytą o nazwie Trench, a w 2021 roku na rynek trafił ich album Scaled And Icy, który zdobył tytuł złotego albumu osiągając najlepszy tydzień otwarcia dla albumu rockowego w 2021 roku. Zajął też 1. miejsce na listach Billboard Top Rock Albums i Top Alternative Albums, docierając do pierwszej trójki listy Billboard 200. 

Już 17 maja 2024 roku swojej premiery doczeka się siódmy, pełnometrażowy album zespołu zatytułowany Clancy. Twenty One Pilots będą promować go podczas swojej nadchodzącej trasy koncertowej. 

Koncerty 2025 w Polsce: kto wystąpi w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Twenty One Pilots wyrusza w trasę The Clancy World Tour. Zagrają koncert w Łodzi

W ramach europejskiej części The Clancy World Tour zespół Twenty One Pilots zagra koncert w łódzkiej Atlas Arenie 9 kwietnia 2025 roku. Trasa promująca album Clancy rozpocznie się 15 sierpnia 2024 roku w Denver i zakończy w maju 2025 roku w Londynie. Dokładne terminy koncertów można znaleźć na oficjalnej stronie Twenty One Pilots.

Twenty One Pilots: Clancy World Tour [BILETY]

Bilety na trasę koncertową Clancy World Tour będą dostępne na oficjalnej stronie Ticketmaster. Przedsprzedaż wystartuje w czwartek 4 kwietnia o godzinie 10:00. Z kolei sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek 5 kwietnia. Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpocznie się w środę 3 kwietnia o godzinie 10:00.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Twenty One Pilots: Clancy [TRACKLISTA]

Oto tytuły piosenek, które znalazły się na najnowszej płycie zespołu Twenty One Pilots:

1. Overcompensate
 2. Next Semester
 3. Midwest Indigo
 4. Routines In The Night
 5. Backslide
 6. Vignette
 7. The Craving (Jenna’s Version)
 8. Lavish
 9. Navigating
 10. Snap Back
 11. Oldies Station
 12. At the Risk Of Feeling Dumb
 13. Paladin Strait

Twenty One Pilots - Next Semester [TELEDYSK]

Płytę Clancy promuje też singiel Next Semester, który otwiera kolejną erę zarówno dla Twenty One Pilots, jak i alternatywnej muzyki rockowej na całym świecie. Teledysk do piosenki znajdziecie poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama