News

Twoje 5 minut – oni wygrali program Friza i podpisali kontrakt! Zrobią karierę jako youtuberzy?

Twoje 5 minut – oni wygrali program Friza i podpisali kontrakt! Zrobią karierę jako youtuberzy?

fot. YouTube.com/GENZIE

Poznaliśmy zwycięzców programu Twoje 5 minut To właśnie oni podpisali wieloletni kontrakt oraz wezmą udział w GENZIE – nowym projekcie Friza. 

Friz tworzy nową Ekipę – to już oficjalne. Co wiemy o nowym projekcie? >> 

Pierwszy odcinek programu Twoje 5 minut, który był promowany jako talent-show Ekipy, pojawił się na YouTube pod koniec września 2021 roku. Wzięło w nim udział 13 uczestników, którzy w trakcie dziesięciu odcinków podejmowali różne wyzwania związane z pracą influencerów. 

Twoje 5 minut – ostatni odcinek

W ostatnim odcinku Twoje 5 minut zadaniem uczestników było stworzenie filmu od podstaw. Finałowa czwórka – Hania, Faustyna, Bartek i Patryk (Loczek) –  inspirowała się serialem Squid Game. Zadanie specjalne polegało na nagraniu vloga z udziału w programie.

Twoje 5 minut – kto wygrał finał?

Twoje 5 minut miały wygrać dwie osoby, ale Wujek Łuki i Friz zdecydowali, że zwycięzców będzie troje – Hania, Faustyna i Bartek.

Okazało się, że jesteście lepsi niż influencerzy, którzy mieli być w tym domu, więc z niektórych zrezygnowaliśmy. (…) Jak zaczynaliśmy program, to nie miała wygrać żadna dziewczyna, potrzebowaliśmy dwóch chłopaków, ale w trakcie wszystko nam się zmieniło – powiedział Friz.

Pierwszy odcinek GENZIE ma być dostępny na YouTube od 20 listopada.

Ekipa: kogo Friz wyrzuciłby ze składu? Odpowiedział >>

Bartek Kubicki, Hania Puchalska, Faustyna Fugińska z Genzie. Kim są zwycięzcy Twoje 5 minut?

Bartek Kubicki

Bartek (@bartekkubicki) był faworytem w programie Twoje 5 minut praktycznie od początku. Z informacji zamieszczonych w internecie wynika, że 21-latek pochodzi z Chęcin. Mieszkał w Kielcach, uczył się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego.

 

Hanna Puchalska

Hania (@hi_hania) ma 22 lata, pochodzi z Białegostoku. Studiuje budownictwo.

Hania działa nie tylko na Instagramie, lecz także na TikToku. Ma podcast Fantastyczny Podcast by HiHania, w przeszłości prowadziła blog.

 

Faustyna Fugińska

W sieci możemy znaleźć informacje, że Faustyna (@faustynaf) ma 21 lat i pochodzi z Kielc. W 2019 roku zaczęła studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.