Reklama
placeholder
News

Tyla nie wystąpi na Open’erze. Artystka odwołała koncerty w Europie

Tyla nie wystąpi na Open’erze. Artystka odwołała koncerty w Europie

fot. YouTube: Tyla / fragment teledysku Been Thinking

Reklama
Reklama
placeholder

Open'er 2024 odbywa się w dniach od 3 do 6 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Pierwszego dnia festiwalu zagraniczna gwiazda, Tyla, poinformowała fanów, że musi odwołać swój występ. Co się stało?

Na tegorocznym Open'erze nie zabraknie wielu zagranicznych gwiazd, w tym m.in. Dojy Cat, Ice Spice, Sama Smitha i Skrillexa. Poza tym swoją obecność na festiwalu potwierdzili 21 Savage, Maneskin i Dua Lipa. Ostatniego dnia festiwalu na Orange Main Stage miała wystąpić też Tyla. Piosenkarka znana z utworów takich jak Water, Jump, ART, Been Thinking czy Truth or Dare wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że z przyczyn osobistych musi odwołać nie tylko swój występ na Open'erze, ale też inne koncerty w Europie. 

Open'er 2024: polskie gwiazdy ogłoszone. Zalewski, Young Leosia i Bambi w duecie, Margaret i inni >>

Tyla odwołała koncert na Open'erze

Tyla musiała odwołać swój występ na Open'erze ze względu na swój stan zdrowia. Organizatorzy przekazali, że już wkrótce ogłoszą nazwisko gwiazdy, która zastąpi artystkę i wystąpi za nią w sobotę 6 lipca o godzinie 20:00:

Z przykrością informujemy, że ze względu na stan zdrowia Tyla odwołała nadchodzące koncerty w Europie, w tym występ na Open’erze. Wkrótce ogłosimy, kto wystąpi na Orange Main Stage w sobotę (6.07) o 20:00.

[AKTUALIZACJA 03.07.2024 14:20]

Organizatorzy potwierdzili, że Tylę zastąpi Taco Hemingway, który wystąpi na Orange Main Stage w sobotę 6 lipca o 19:45.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Sama artystka przekazała w oświadczeniu, że nie będzie mogła występować również na innych festiwalach w Europie przez najbliższe 10 dni. Tyla obecnie skupia się na powrocie do zdrowia, aby jak najszybciej wrócić na scenę i spotkać się z fanami. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama