News

Uffie: koncert w Warszawie tuż, tuż. Kim jest artystka?

Uffie: koncert w Warszawie tuż, tuż. Kim jest artystka?

fot. materiały prasowe

Uffie wystąpi 5 marca 2023 roku w klubie Stodoła w Warszawie. Anne-Catherine Hartley, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko arytystki, swoją karierę rozpoczeła od Ed Banger Records, gdzie zaznajomiła się z legendarnymi producentami francuskiej muzyki elektronicznej z wczesnych lat dwutysięcznych. 

Uffie ma na swoim koncie między innymi viralowy przebój Pop The Glock, a także The PPaARRtTYY, czyli utwór, który znalazł się później w albumie Cross nowinowanym do Grammy w 2007 roku. Jej debiut płytowy Sex Dreams and Denim Jeans został nominowany do francuskich Victoires de la Musique za Najlepszy Album Muzyki Elektronicznej w 2010 roku. 

Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju? >>

Uffie pracowała z takimi gwiazdami jak: Pharrell Williams, Charli XCX, Galantis, Mr. Oizo i wiele innych. W 2018 roku artystka powróciła na scenę z singlem Drugs z nowej EP-ki Tokyo Love Hotel. Niedawno dołączyła do Toro y Moi’s Company Records i przygotowuje się do całkowicie nowego etapu w jej karierze artystycznej. 

Obecnie Uffie pracuje z takimi artystami jak: Sega Bodega, Blessed Madonna, Pink, Khalid, Greyson Chance, Misterwives, Blu DeTiger, VINCINT czy Tega & Sara. 

Jeśli chcecie wygrać bilet na koncert Uffie w Warszawie to świetnie się składa, bo od czwartku 2 marca na naszym profilu na Instagramie znajdziecie konkurs, w którym do zgarnięcia będą właśnie wejściówki na jej występ! 


 
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.