News

Unikatowy Festiwal Offowy: startuje największa uczniowska impreza. Kto wystąpi?

Unikatowy Festiwal Offowy: startuje największa uczniowska impreza. Kto wystąpi?

UFO Open Stage

Unikatowy Festiwal Offowy (UFO) to dwudniowy festiwal muzyczny, a jednocześnie jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych imprez muzycznych w stolicy, organizowany rokrocznie przez licealistów II LO im. Stefana Batorego w Warszawie mieszczącego się przy ulicy Myśliwieckiej 6. 

Festiwal łączy w sobie wszelkie odłamy sztuki – od muzyki, przez teatr i kinematografię, aż po rysunek i fotografię, z naciskiem na muzykę i koncerty muzyczne.

UFO rozpoczęło się w 2005 roku jako spontaniczna uczniowska inicjatywa, ale szybko stało się najbardziej prestiżowym tego typu festiwalem.

Na czas trwania UFO, II LO im. Stefana Batorego przemienia się w teren festiwalu. W szkole dostępne są wtedy dwie sceny koncertowe - Mała Scena oraz Duża Scena, a prócz tego organizowana jest również przestrzeń na wystawy, gdzie prezentowane są prace wizualne - rysunki, fotografie czy obrazy.

Goście festiwalu mają także dostęp do przygotowanej przez uczniów kawiarenki, gdzie możliwe jest zaspokojenie głodu i pragnienia, a także porozmawianie z innymi uczestnikami i wykonawcami.

UFO 2023 - kto wystąpi?

Zobaczcie tegoroczny lineup na instagramowym profilu festwalu:
 


Zapraszamy!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.