News

UNMUTE - Głośniej niż decybele premierowo w 4FUN.TV! Zobacz teledysk do piosenki w języku migowym

YouTube.com/ZG PZG

UNMUTE to polski zespół migający muzykę, który stworzył piosenkę będącą ich manifestem i krzykiem przeciwko ograniczeniom. 

Głośniej niż decybele pojawiło się razem z wyjątkowym teledyskiem. Pomimo słów wyśpiewanych w nim jedynie w języku migowym, klip aż kipi energią i nic dziwnego, że robi furorę w sieci. Na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazali go m.in. Nosowska, Kayah, Nergal czy Novika. Trudno o lepszą promocję! 😊

UNMUTE – zespół, członkowie

Głośniej niż decybele nie jest piosenką przetłumaczoną na język migowy, ale stworzoną w tym języku, a artyści są głusi lub mocno niedosłyszący. To dla nich została stworzona cała choreografia, napisana muzyka i oczywiście z nimi został nakręcony teledysk. 

Członkami zespołu są Zuzanna Szymańska, Jakub Stanisławczyk, Magdalena Wdowiarz, Julia Kramek i Alina Jagodzińska. 

Jeżeli tak jak my jesteście pod wielkim wrażeniem piosenki UNMUTE Głośniej niż decybele to mamy dla Was świetną wiadomość. Ten numer usłyszycie premierowo w 4FUN.TV w programie Chcesz? Masz! w piątek 24 września o 14:00!

Dla spóźnialskich – Głośniej niż decybele można też zobaczyć w poniedziałek 27 września po 23:00 – nie przegapcie!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.