News

Viki Gabor krytykowana za mocny makijaż. 15-latka stanowczo odpowiedziała

Viki Gabor krytykowana za mocny makijaż. 15-latka stanowczo odpowiedziała

fot. Instagram / @vikigaborofficial

Viki Gabor często spotyka się z negatywnymi komentarzami na temat swojego wizerunku. Pojawiają się opinie, że nastolatka nosi za odważne stylizacje, zbyt mocny makijaż i nie wygląda „odpowiednio” do swojego wieku. Jakiś czas temu Viki Gabor odniosła się do tego w wywiadzie.

Viki Gabor – płyta ID już jest! [PIOSENKI, TRACKLISTA]  >> 

Viki Gabor nosi za mocny makijaż? Odpowiedziała

To jest wizerunek sceniczny. Myślę, że kamera i w ogóle scena wymaga tego makijażu, tych stylizacji. Na co dzień (…) jeśli chodzi o makijaż, jest go mniej po prostu. Moi rodzice nie mają nic do tego i myślę, że jeśli moi rodzice nic nie mówią, to inni też nie powinni. Myślę, że powinni się zajmować sobą – powiedziała piosenkarka w programie Obgadane.

Byłam ostatnio w Londynie i tam nastolatki na co dzień się tak malują. (…) Ludzie, którzy nie widzieli takich makijaży, nie są jeszcze na to gotowi, mówią, że jest tego za dużo. (…) Jeśli nie widzieli tego wcześniej i widzą to pierwszy raz na 15-latce, po prostu ich to szokuje. Moim zdaniem tak to działa tutaj – dodała.

Natsu World – Duchy 2 [Danse Macabre] to nowa piosenka. Lepsza od 'jedynki'? >>

Viki Gabor odpowiada Don Vasylowi

Mówi się też o reakcji Viki Gabor na wypowiedź Don Vasyla, który jakiś czas temu powiedział o niej:  

Ona zupełnie odeszła od naszych korzeni. Nawet już człowiek nie wie, czy to Romka, czy nie Romka. Ona w ogóle nie pokazuje, że jest Romką i w stylizacjach, wszystkich swoich ubiorach i muzycznie. Nic z nas nie ma.

Z całym szacunkiem (…). Ja nie tworzę muzyki romskiej. Oczywiście, w niektórych piosenkach dodaję trochę takich etnicznych elementów, ale nie tworzę romskiej muzyki. (…) Nie odeszłam od swojej kultury, absolutnie. (…) On nawet nie tworzy prawdziwej romskiej muzyki. Dla mnie to jest romskie disco polo – skomentowała Viki Gabor w programie Obgadane.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.