News

Viki Gabor: debiutancka płyta już w sieci! [LISTA PIOSENEK]

Viki Gabor: debiutancka płyta już w sieci! [LISTA PIOSENEK]

Fot. materiały prasowe

Debiutancka płyta Viki Gabor jest już w sieci! Jakie piosenki znalazły się na krążku Getaway (Into My Imagination)? Zobaczcie listę.

Viki Gabor i Not Gonna Get It: premiera debiutanckiej płyty tuż, tuż! >> 

Viki Gabor szturmem weszła na polską scenę muzyczną m.in. wygrywając Eurowizję Junior 2019. Wokalistka może pochwalić się prawie 550 tysiącami obserwujących na Instagramie, niemal 250 tysiącami subskrybentów w serwisie YouTube oraz blisko 700 tysiącami miesięcznych słuchaczy w serwisie Spotify.

Jej utwory mają już w sumie ponad 100 milionów streamów i wyświetleń w serwisach Spotify i YouTube, single Superhero Ramię w Ramię okryły się podwójną platyną, a Getaway złotem, co z pewnością czyni ją jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia.

Viki Gabor – płyta Getaway (Into My Imagination) 

Teraz Viki Gabor prezentuje swój debiutancki album! Płyta Getaway (Into My Imagination) jest dostępna od 4 września 2020 roku we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej.

Jak mówi sama artystka, tytuł jest namiastką jej świata, do którego zaprasza swojego słuchacza. To subiektywna strefa otwarta na zmiany, pełna muzyki i różnych brzmień. Świata, do którego na szczęście nie musi uciekać, ale który jest jej odskocznią od dnia codziennego.

Viki Gabor – Getaway [TEKST]. Nowa piosenka 13-letniej gwiazdy >> 

Utwory, które nastolatka prezentuje na swoim debiutanckim albumie, udowadniają, że nie boi się eksperymentować z różnymi brzmieniami, zarówno popowymi, jak i na przykład elektronicznymi. Viki Gabor  pracowała nad materiałem z producentami polskimi i zagranicznymi. Jak sama podkreśla – zawsze stara się, by jej piosenki były uniwersalne, tak aby każdy mógł je interpretować na swój sposób. 

Viki Gabor przygotowała dla fanów coś specjalnego i wydała coś więcej niż tylko płytę – edycje DELUXE oraz PREMIUM albumu, które zawierają dodatkowe utwory, gadżety oraz merch od wokalistki. 

Viki Gabor - Getaway (Into My Imagnation) – TRACKLISTA:

 1. Getaway
 2. Forever And A Night
 3. Not Gonna Get It
 4. Afera
 5. Flames
 6. Guilty
 7. Time
 8. Superhero – Junior Eurovision 2019/Poland
 9. Still Standing
 10. Ramię W Ramię  feat. Kayah
 11. That’s What She Said
 12. Spotlight

Który singiel jest Waszym ulubionym?

W piątek 4 września 2020 roku, z okazji premiery płyty Viki Gabor, możecie głosować na jej piosenki w naszym programie Chcesz?Masz! Startujemy o godzinie 14.00. :-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.