fot. YouTube @SENTINObln / Instagram @sentinobln
Viki Gabor po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów, współpracując z Sentino i Truemanem. Efektem tej współpracy jest utwór Co z nami będzie, który zapowiada nadchodzący album Business Never Personal tych dwóch artystów. Klip do piosenki jest już dostępny na platformach streamingowych, dając fanom możliwość odkrycia efektu tej kolaboracji. Teraz z niecierpliwością można oczekiwać na premierę pełnej płyty raperów, która odbędzie się 13 grudnia 2024 roku.
Doda pokaże dokument o swoim życiu. Będzie dostępny w streamingu >>
Viki Gabor zaśpiewała w duecie z Sentino i Truemanem
Współpraca Viki Gabor z Sentino i Truemanem w utworze Co z nami będzie jest nowością, która zachwyciła ich fanów. Połączenie różnych gatunków muzycznych podkreśla kreatywność i artystyczną wszechstronność artystów. Choć Viki Gabor, Sentino i Trueman nigdy wcześniej nie współpracowali, nowy utwór z pewnością wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie ich twórczością i nadchodzącym krążkiem.
PRO8L3M i Daria Zawiałow w duecie. Tak brzmi Na ostatnią chwilę >>
Teledysk do piosenki Co z nami będzie zobaczycie poniżej. Co sądzicie o efekcie współpracy Viki Gabor, Sentino i Truemana?
Sentino i Trueman - album Business Never Personal [TRACKLISTA]
- Trudno tak
- Saudi
- Criminal Mind
- Co z nami będzie
- Telefonik
- Scamp
- Stambuł
- Lavash Freestyle ft. Koneser
- Brabus Remix
- Damelo
- XXXXX
- Nóż we krwi
- Brabus OG
- Italiano Vero
- Kardashian